Keskin ailesi “tehdit” iddiasını yalanladı

Cuma gecesi hunharca öldürülerek sevenlerini yasa boğan işadamı Naci Keskin’in ailesi bazı basın organlarında çıkan “ tehdit” iddiasını şiddetle yalanladılar.

Keskin ailesi “tehdit” iddiasını yalanladı
 Cuma gecesi hunharca öldürülerek sevenlerini yasa boğan işadamı Naci Keskin’in ailesi bazı basın organlarında çıkan “ tehdit” iddiasını şiddetle yalanladılar. İşadamı Naci Keskin’in çevresinde sevilen ve sayılan bir isim olduğunu vurgulayan Keskin ailesi bazı basın organlarında çıkan “tehdit aldığı” yönündeki haberlerin gerçekleri yansıtmadığını vurguladılar. Adalete olan inançlarının sonsuz olduğunu ve cinayeti işleyen kişi ya da kişilerin en kısa sürede bulunarak Türk adaletine teslim edileceğine bütün yürekleriyle inandıklarını belirten Keskin ailesi suçluların en kısa sürede yakalanarak hesap verecekleri günü beklediklerini söylediler.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2013, 21:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Seyfi Alp
Seyfi Alp - 7 yıl Önce

naci keskin beyin cenazesine katılmak bana da nasip oldu... naci bey özellikle balkanlarda türk tırk şoförleri arasında bir efsane... katillerinin biran önce bulunması gerekiyor. bolu önemli bir evladın ıkaybetti.

SIRADAKİ HABER