“Keskin cinayeti” aydınlanmaya başlıyor

İşadamı Naci Keskin’ in ölümündeki detaylar, yeni delillerin ortaya çıkması ve Hakan Yılmaz’ın itiraflarıyla gün yüzüne çıkmaya başladı…

“Keskin cinayeti” aydınlanmaya başlıyor
 İşadamı Keskin’in gece yarısı evine girerken hunharca bir cinayete kurban gitmesiyle ilgili, cinayet zanlısı olarak tutuklanan Hakan Yılmaz’ın suçu itiraf ettiği belirtiliyor. Hakan Yılmaz, cinayetin işlendiği gece yarısı Naci Keskin’e ait jipi Piroğlu Köyü’ne yakın bir yerde ormanlık alanda bıraktıklarını, kendisi de Piroğlu Köyü’ndeki dedesine ait boş eve giderek burada yatıp uyuduğunu belirtmişti. Savcılıktaki ifadesinde cinayetle kendisinin bir alakası bulunmadığını söyleyen Hakan Yılmaz’ın o gece kaldığı evde geçtiğimiz perşembe gecesi Savcının talimatıyla yapılan geniş çaplı aramada, evin kullanılmayan boş ahırında yeni delillere ulaşıldı. 

    

     Cinayette kullanılan bıçaklar bulundu
     Savcılıkta verdiği ifadesinde “Tavuk bile kesemem” diyen Hakan Yılmaz’ın cinayet gecesi sabahladığı köy evininin ahırında, cinayetle ilgili çok önemli deliller ele geçirildi. Ahırda hayvan yemliğinin arkasına gizlenmiş halde bulunan deliller içerisinde cinayette kullanıldığı tahmin edilen kanlı iki adet bıçak ile birlikte yine Naci Keskin’e ait bir adet çakı bıçağı bulundu. Bıçaklarla birlikte Hakan Yılmaz’a ait kanlı giysiler ve maske olarak kullanmış olduğu tahmin edilen bir adet kadın çorabı da yine kanlı olarak bulundu. Ayrıca Naci Keskin’in sürekli yanında stepne olarak taşıdığı içinde bir miktar para olan cüzdanının da aynı yerde bulunduğu belirtildi.  
     

     İlk bıçak darbesini arkadan vurmuş
     Edinilen bilgiye göre, cinayetle ilgili ortaya çıkan son delillerden sonra, Hakan Yılmaz’ın suçunu itiraf ettiği belirtiliyor. Cinayeti kendi başına işlediğini söyleyen Hakan Yılmaz’ın çok borcu olduğu için Naci Keskin’den 2 ay önce bin lira borç istediğini, kendisine daha öncede para veren Naci Keskin’in bu defa vermediğini söyleyen Hakan Yılmaz, cinayet gecesi Naci Keskin’i evinin önünde saklanarak beklemeye başladığını, kapıdan girdiği anda arkasından yetişerek ilk bıçağı arkadan vurduğunu söylediği belirtildi. İlk bıçak darbesinden sonra da kendisini defalarca bıçakladığını itiraf etti.    
 

 

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2013, 16:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet TEMİZEL
Ahmet TEMİZEL - 7 yıl Önce

naci beye allahtan rahmet ailesine sabır ve baş sağlığı diliyorum mert adamdı allah gani gani rahmet eylesin.

vedat
vedat - 7 yıl Önce

zaman zaman

SIRADAKİ HABER

banner128