Keskin hunharca katledildi

Cipiyle evinden ayrıldıktan sonra kendisinden haber alınamayan işadamı Naci Keskin'in 17 yerinden bıçaklanarak öldürüldüğü tespit edildi.

Keskin hunharca katledildi
 Otobüs ve nakliye şirketleri bulunan Naci Keskin'in cesedi cumartesi günü saat 11.15 sıralarında, Çıkınlar Mahallesi Seyis Yusuf Sokak'taki evinin önünde bulundu. Ailesi, evin bahçesinde Naci Keskin'in cesediyle karşılaşınca polisi aradı. Gelen polis ekipleri incelemede bulundu. Naci Keskin'in 17 yerinden bıçaklanarak öldürüldüğü tespit edilirken, çevrede delil toplandı. Gece cipiyle evinden ayrılan Naci Keskin'in öldürüldükten sonra cesedinin evinin önüne bırakıldığı belirlenirken, cipinin bulunması için çalışma başlatıldı.Naci Keskin'in ölüm haberini öğrenen AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Ak Parti Bolu İl Başkanı Ömer Sayın, işadamları, yakınları olay yerine gelerek, polislerden bilgi almaya çalıştılar. Naci Keskin'in eşi ve kızı sinir krizleri geçirirken, yakınları tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı. 2 yıl önce bir otobüs firması ile anlaşarak otobüslerini firmaya bağlı olarak çalıştıran Naci Keskin, 1 Mayıs tarihinde firma ile sözleşmesini sonlandırdı. Başka bir firma ile anlaşan Naci Keskin, 2 gün önce Bolu'da bilet satışı yapılan yazıhanelerinde de anlaştığı firma adına bilet satışı yapmaya başladı. Olay yerinde incelemeler devam ederken, Naci Keskin'in cesedi Köroğlu Devlet Hastanesi'nin morguna kaldırıldı. Cinayetle ilgili soruşturma başlatıldı.

Sır perdesi aralanmaya başladı

Öte yandan Naci Keskin’in 17 yerinden bıçaklanarak hunharca bir cinayete kurban gitmesi olayıyla ilgili ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı.Cuma akşamı saat 22.30 sıralarında Sanayi’deki iş yerine gitmek üzere evinden ayrılan Naci Keskin’in tehdit aldığı ihtimali üzerinde duruluyor. Naci Keskin’in daha önce çalıştığı firmadan 2 milyon lira gibi oldukça yüklü miktarda alacağı olduğu da öğrenildi. Kanıtlar, gecenin ilerleyen bir vaktinde evine geldiği tahmin edilen Naci Keskin’in eşi Yasemin ve kızı Gül’ün uyuduğu bir saatte eve döndüğü ve evinin önünde pusuya yatan kişi veya kişiler tarafından kendisi bahçeye girdiği sırada bıçaklı saldırıya uğradığı, katil veya katillerin bıçak darbeleriyle cinayeti işledikten sonra maktule ait ciple olay yerinden uzaklaştığı ihtimalini güçlendiriyor. Naci Keskin’in cebindeki paraların etrafa saçılmış halde bulunması, cinayetin bir hırsızlık nedeniyle gerçekleşmiş olabileceği ihtimalini ortadan kaldırıyor. Ayrıca cesedin yanında bir çilek poşeti olduğu da belirtiliyor.

 

İşinin sahibi, hayırsever bir işadamıydı

      Naci Keskin’in şirketinin Genel Müdürü Necati Özmen, otobüs işine girdikten sonra huzurlarının kaçtığını sık sık dile getiriyordu. Necati Özmen olayın şoku içerisindeyken yaptığı açıklamada; “15 yıldır kendisiyle birlikte çalışıyorum. İşinin sahibi, hayırsever bir işadamıydı. Kimsenin kalbini kırmazdı. Bizimle her zaman arkadaş gibiydi. Bir patron gibi değildi. Herkesle bir arkadaş kardeş gibiydi. İhtirasları olan bir adam değildi. Herkesle aynı mesafede olan bir adamdı. İnanılır gibi değil. Çok üzücü bir olay. Sabah eşi aradı beni. Saat 11:05 geçiyordu. Naci’ye bir şey olmuş çabuk gel dedi. Hemen evine koştum. Baktığımda yatıyordu. O anda çok kötü bir tabloyla karşılaştım. İnsanın aklına gelecek bir şey değil. Bir anda dünyanız kararıyor. Her şey olup bitmiş bizim geldiğimizde. Polise ambulansa haber verdik. Söylenecek bir şey yok. İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı. Kendisi toplumda sevilen sayılan bir insandı. Topluma hizmet etmeyi seven bir insandı. Kimseyi bir sıkıntısı olduğunu tahmin etmiyorum. Yıllardır beraber çalışıyoruz. Hiçbir zaman böyle bir tablo olacağı aklımın ucundan geçmezdi. Çocukla çocuk çalıştığı insanlarla bile bir arkadaş gibiydi. Sürekli kendini işine adamış bir adamdı” dedi.

 


 
Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2013, 21:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
yılmaz boran
yılmaz boran - 7 yıl Önce

garibin umuduydu ekmegiydi sevdasıydı yazıklar olsun işcilerin umudu söndü naci baba cennet bagcelere git

yılmaz boran
yılmaz boran - 7 yıl Önce

benden iyi verim alırdı işcisiydim rahmetli beni cok severdi bende onu cok severdim allaha havale ediyom

SIRADAKİ HABER