Kıbrıscık çağ atlıyor

Kıbrıscık Belediye Başkanı Kemal Aktaş ilçe köylerini ziyaret ederek sorunları ve sıkıntıları dinledi. Aktaş,Toki binalarında boş olan 36 adet Konut’un, 25 Temmuz-30 Eylül 2013 tarihleri arasında başvuru önceliğine göre satılacağını ifade etti.

Kıbrıscık çağ atlıyor
 Kıbrıscık Belediye Başkanı Kemal Aktaş ilçenin alan grubu köylerini ziyaret ederek vatandaşların dert ve sorunlarını dinledi. Kıbrıscık Belediye Başkanı Kemal Aktaş gezdiği köylerde vatandaşlarla tek tek ilgilendi. Vatandaşların sorunları olduğunda kendisine ulaşmalarını ve  çözümü için elinden gelen her türlü gayreti sarf ederek  çözmeye çalışacağını belirten Aktaş; “Bizler her zaman sizlerin yanında ve  emirlerinize amadeyiz” dedi.

 

TOKİ için geri sayım başladı

 

Kıbrıscık Belediye Başkanı  Kemal Aktaş Toki binalarında boş olan 36 adet Konut’un, 25 Temmuz-30 Eylül 2013 tarihleri arasında başvuru önceliğine göre satılacağını ifade etti. Aktaş;”Satış işlemleri, Kıbrıscık Ziraat Bankası aracılığıyla yapılacak olup, peşinatlar 7.184- 9.282 TL arasında değişmektedir. Konutlar teslim edilince ödenmeye başlayacak olan taksitler ise 292,68 - 378,17 TL arasında olup, bu rakamlar dairenin konumuna göre değişmektedir.” Diye konuştu. Aktaş,”Satılacak konutlar 180 ay vadeli olup, yıllık artışlar Memur maaş artışı ve ÜFE-TÜFE oranlarından en düşük olanına göre yapılacaktır.” Dedi.

 Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2013, 22:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124