Kıbrıscık haritadan silinmeyecek!

Kıbrıscık Belediye başkanı aday adaylığını açıklayan Doğan Dağ, giderek azalan nüfusuyla neredeyse kasabaya dönen Kıbrıscık ilçesi ile ilgili dikkat çekici bir mesaj vererek, " Kıbrıscık'ın haritadan silinmesine izin vermeyeceğiz" dedi.

 Kıbrıscık haritadan silinmeyecek!

Kıbrıscık'ta Belediye Başkan Aday adaylığını açıklayan Doğan Dağ Kıbrıscık'ta yaşanan iç göç ve dış göç sonrası giderek nüfusu azalan ilçenin yaşadığı sorunlara dikkat çekti. Dağ'ın aday adaylığı açıklaması kelimenin tam anlamıyla Cumhuriyet Halk Partisi çıkartmasına dönüştü. Dağ'a Ankara Polatlı, İstanbul ve Bolu'dan yoğun partili desteği oldu. Aday adaylığı açıklamasına CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan ve Bolu Belediye Başkan Aday Adayı Mehatp Özcan Mısırlıoğlu katıldı. Mısırlıoğlu Bolu'dan partililerin katılabilmesi için araç tahsis etti.

APOYU SERBEST BIRAKACAKLAR

Aday adaylığı için yapılan organizasyonda ilk konuşmayı CHP Milletvekili Tanju Özcan yaptı. Özcan AK Parti'nin çözüm sürecine ilişkin adımlarını ve son günlerin en çok tartışma konusu olan Akil İnsanlarla ilgili bir takım eleştirilerde bulundu. Özcan şunları söyledi " Bu süreç Tayyip'in Başkan, Apo'nun özgür ve ülkenin de bölünmek için yapılmış bir taşeron oyunudur. 40 Bin kişinin katili olan bir terörist en yakın zamanda özgür bırakılacak.Bunun içinde adına akil denilen yalakaların ülkenin dört bir yanına salınarak vatandaşı kandırmaları istenmiştir" Özcan sözlerinin devamında terör örgütü ile AK Parti hükümetinin 2 yıl önce anlaştığını söyledi.

ONURLU AHLAKLI DÜRÜST İNSANLARIN MAKARNAYLA BULGURLA SAHTE DİN BEZİRGANLARIYLA KANDIRILMAMASI İÇİN ADAYIM

Özcan'ın ardından kürsüye çıkan Doğan Dağ şunları söyledi " İlçemiz AKP hükümetinin oluşturduğu politikalar yüzünden neredeyse kasaba haline gelmiştir. Hükümetin çiftçiyi ezen ve yoksullaştıran politikaları ile topraktan üretim yapan insanların emeği ve kazancını neredeyse sıfır noktasına düşmüştür. Bu nedenle ilçemizde iç göç ve dış göç yaşanmış ve nüfusumuz giderek azılmıştır. Bu gidişle AKP politikalarıyla ilçemiz haritadan silinecek hale gelmiştir. Ben ilçemizin haritadan silinmemesi için adayım. Onurlu ahlaklı dürüst insanların makarnayla bulgurla sahte din bezirganlarıyla kandırılmaması için adayım.

ADAY  OLSAMDA OLMASAMDA DAĞ'IN ARKASINDAYIM

Adaylık toplantısının son açıklamasını Mehtap Özcan Mısırlıoğlu yaptı. Mısırlıoğlu milletvekilliğine adaylığı döneminde Seben ve Kıbrıscık'ı köy köy kapı kapı gezdiğini ve Kıbrıscık insanının misafirperverliğini ve dürüstlüğünü unutamadığını söyledi. Doğan Dağ'ın belediye başkanlığını kazanması için Mehtap Mısırlıoğlu olarak , "Ben aday olayım veya olmayayım her türlü destek için açık çek veriyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2013, 11:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
tayfun aytar
tayfun aytar - 7 yıl Önce

sayın doğan dağ'ı bu kararından dolayı kutlar, seçimler de halkımızın desteğiyle başkan seçileceğini müjdelerim.

SIRADAKİ HABER