Kıbrıscık Müzesi için çalışmalar sürüyor

Kıbrıscık Belediye Başkanı Emin Tekemen, Kıbrıscık Müzesi için çalışmaların devam ettiğini açıkladı.

Kıbrıscık Müzesi için çalışmalar sürüyor

Haber: BMA

İlimiz Kıbrıscık ilçesinde Belediye Başkanı Emin Tekemen, ilçenin kalkınması ve kültürel gelişimi adına çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlçeye özgü kalsedon taşının işlenmesi adına atölye kuran Başkan Tekemen, bu taşlardan yapılan takı gibi ürünlerin satışını yapmaya başlamıştı. Kıbrıscık yöresel ürünlerinin de tanıtılması adına girişimlerini sürdüren Başkan Emin Tekemen, Kıbrıscık Müzesi için kolları sıvadı.

“MÜZEYİ KISA SÜREDE FAALİYETE GEÇİRECEĞİZ”

“Her şey Kıbrıscık için” sloganıyla yoluna durmadan devam eden Tekemen yaptığı açıklamada “Kıbrıscık müzesi çalışmalarımız devam ediyor. Erkek giyimini ve bayan giyimi ile ilgili modelleri desteğimizle yapan Durmuş Ali Yalçınkaya kardeşimize teşekkür ediyorum ve başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum. Müzeyi kısa sürede faaliyete geçireceğiz. Kıbrıscık'ın bir eksiğini daha tamamlamış olacağız” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kanuni
Kanuni - 2 yıl Önce

Hayatımda eksik birşeyler olduğunun farkındaydım ama bunun bu haberde gizlendiğini bilemezdim. Tek merak ettiğim şeymiş aslında Kıbrıscık Müzesi. Bu yorum da yayınlanmaz ama Şaka bir yana Editör Volkan Yılmaz yiğidim, aslanım her haberde senin imzan var tek başına sırtlanmışsın bütün işi, tebrikler

SIRADAKİ HABER

banner128