Kıbrısçık’tan meydan okudu

CHP Bolu Milletvekili ve 1. sıra adayı Tanju Özcan, seçimlere son 3 gün kala Kıbrısçık’tan AKP’ye meydan okudu. Özcan, “Havası sert, insanı mert Kıbrısçık’tan AKP’ye sesleniyorum. Gelin şu coşkulu Kıbrısçık’ı görün ve rüyadan uyanın. Sizin döneminiz bitti” dedi.

 Kıbrısçık’tan meydan okudu

Cumhuriyet Halk Partisi, Kıbrısçık’a çıkarma yaptı. Kalabalık bir partili grupla birlikte ilçede çalışma yapan CHP adayları Tanju Özcan, Yusuf Renkli ve Burak Cop’a, Kıbrısçık Belediye Başkanı Doğan Dağ, İlçe Başkanı İbrahim Aytar, Önseçim adayı Gülşah Şanlı, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıkılmaz,  Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı Ufuk Ataç ve Ankara Milletvekili İzzet Çetin de destek verdiler. 

AKP İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

CHP adaylarına yoğun ilgi gösteren Kıbrısçıklılara seslenen 1. sıra adayı Özcan, ilçede CHP iktidarının ardından çok şeyin değişeceğini söyledi. Kıbrısçık’da, AKP döneminde neredeyse yaşayacak kimse kalmadığını öne süren Özcan, “İktidarımızda Kıbrısçık’da doğan insanlar, karınlarını da Kıbrısçık’ta doyurabilecek. Kimse geçimini sağlamak için başka bir yere gitmek zorunda kalmayacak” dedi.

AKP’nin gidişi için geri sayımın başladığını ifade eden Özcan, emeklinin, işçinin, esnafın, köylünün daha güzel günler görmesi için mutlaka sandığa gidip, oylarını CHP’den yana kullanmalarını istedi.

CHP’nin ekonomik vaatlerini tekrarlayan Özcan, “Kıbrısçık’ta köylü mazotu 1,5 TL’den alacak. Ekip, biçecek. Ürününü satıp, evine aş götürecek, çocuğunu evlendirecek. Ailesinin ve kendisinin yüzü gülecek” diye konuştu.

HALKIN İKTİDARINI KURACAĞIZ

Yaşanılabilir bir Türkiye için, Kıbrısçık halkından destek isteyen CHP adayları Yusuf Renkli ve Burak Cop da yaptıkları konuşmalarda, halkı oy kullanmaya davet ettiler. “Gerede, Yeniçağ ve Dörtdivan’ın selamlarını sizlere getirdim” diyen Renkli, “Gerede’ye ne kadar güveniyorsam, Kıbrısçık’a da o kadar güveniyorum. Bu seçim CHP’nin zafer seçimi olacak” dedi.

CHP adayları, ilçede esnaf ve ev ziyaretleri ile çalışmalarına devam ettiler. HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2015, 18:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
danahandro
danahandro - 6 yıl Önce

sayın vekilim burak cop gibileri cumhuriyet halk partisi bünyesine almak nası bir zihniyet

SIRADAKİ HABER

banner128