Kılıçdaroğluna İl Başkanlarından Tam Destek

Olağanüstü kurultay girişiminin zamanlamasının ve talebinin ‘yersiz’ olduğuna inanan 70’e yakın CHP İl Başkanı Ankara’da buluşuyor.

  Kılıçdaroğluna İl Başkanlarından Tam Destek

HABER: GÖNÜL ULUTÜRK 

 

                Türkiyenin  70’e yakın İl Başkanları Ankara İl Başkanlığında bir araya gelecek. İl Başkanları toplantısına Bolu İl Başkanı Kazım Karsu’nun  da katılacağı öğrenildi.  Ankara İl Başkanlığı’nda saat  11:00 ‘de ortak basın toplantısı yapacak olan Başkanlar,  yerel seçimlerden önce olağanüstü kurultay çağrısını doğru bulmadıklarını ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında olduklarını kamuoyuna ilan edecekleri belirtildi.

Toplantının ardından İl Başkanlarının, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile de görüşme yapmaları bekleniyor. Ankarada yapılacak İl Başkanları toplantısına katılacak olan Bolu İl Başkanı Kazım Karsu konuyla ilgili şunları söyledi; ‘Türkiye genelinde 70 civarı İl Başkanımızla birlikte Genel Başkanımız  Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında olduğumuzu bildirmek üzere buluşuyoruz. Genel Başkanımızın da dile getirdiği değişim sürecinin geciktirilmeden hayata geçirilmesini talep edeceğiz. Partimizin yerel seçimler öncesi bu tür kaos ortamına değil, hep birlikte seçimlere odaklanmamız gereken bir süreci yaşıyor olmamız lazım. Cumhuriyet  Halk Partisi Cumhuriyetin ve  demokrasinin kalesidir.’’

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 09:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner129