KİM Market zinciri Bolu’ya geliyor

KİM Market Genel Müdürü Hamit Akçay, bu sene aralarında Bolu’nun da olduğu 20 mağaza açacaklarını, 500 eleman alacaklarını duyurdu.2013'te perakendede daralma görüleceğini vurgulayan Akçay, "Buna...

KİM Market zinciri Bolu’ya geliyor

KİM Market Genel Müdürü Hamit Akçay, bu sene aralarında Bolu’nun da olduğu 20 mağaza açacaklarını, 500 eleman alacaklarını duyurdu.2013'te perakendede daralma görüleceğini vurgulayan Akçay, "Buna rağmen yatırımlarımıza devam edeceğiz." Dedi.

KİM Market Genel Müdürü Hamit Akçay, bu sene 20 mağaza açacaklarını, 500 eleman alacaklarını duyurdu.2013'te perakendede daralma görüleceğini vurgulayan Akçay, "Buna rağmen yatırımlarımıza devam edeceğiz. Bir yandan Bursa, Yalova, Bolu ve Eskişehir 'de; bir yandan da Erbil,Süleymaniye ve Selahattin şehirleri başta olmak sureti ile Irak genelinde mağazalaşacağız." dedi. Senenin ilk yatırımını İstanbul Güngören'de yapan KİM'in Genel Müdürü Akçay, Marmara'da şube adetlerinin 70'i bulduğunu aktardı.

ANADOLU YATIRIMLARINA BAŞLAYACAĞIZ

2013'ün KİM Market'in yeni açılımlar yapacağını anlatan Akçay, "Dış yapılanma ve iç yapılanmamız adına 2013 bir milat olacak. Orta ve uzun vadede tüm büyük şehirlerde mağazalaşmak ve lojistik merkezler kurarak Türkiye geneline yayılmak gayesindeyiz. Kararlı adımlarla Türkiye geneli ve bölge ülkelerinde şubeleşmekten yanayız. Irak dışında Balkanlar, Ortadoğu ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Kuzey Afrika ve Rusya'da yatırım fırsatlarını araştırıyoruz." ifadelerini kullandı.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128