Kiralık eve gidilir!!!

Bolu’da Karaçayır Mahallesi Haznedarlar Sokakta oturan ve bir evini kiraya veren ev sahibi bakın nasıl bir yöntem buldu. Kiralık evi göstermek isteyen ev sahibi evin dış duvarlarına oklarla yön gösteren ve üzerinde telefon numarası bulunan afişleri tek tek yapıştırarak kiracı adayına yardımcı olmaya çalıştı.

 Kiralık eve gidilir!!!

 Haber: Kasım ŞAHİN

Türk zekasının ne kadar iyi olduğunun bir göstergesi Bolu’da yaşandı. Haznedarlar Sokak üzerinde oturan ve oturduğu evin arka cephesinde de kiralık dairesi olan ev sahibi ilk olarak kendi oturduğu evin camına kiralık yazısı ve üzerine de telefon numarasını yazdı. Bunanla da yetinmeyen ev sahibi bu seferde üzerinde oklarla yön gösterdiği afişleri evinin yan duvarına daha sonra da evin giriş kısmı olan dış demir kapısında asarak büyük ilgi çekti.

Kimsenin aklına gelmeyecek şekilde kiralık daireyi göstermeye çalışan eve sahibinin bu yaptığı ilginç yöntem görenleri de şok etti. Çünkü kiralık daire gösteren üzerinde ok işaretleri bulunan yön afişlerin dikkat çekmemesi mümkün değil. Yakında emlak işiyle uğraşanların da bu yönteme baş vurmasına şaşmamak lazım.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2014, 11:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER