Kış geri döndü

Mudurnu-Göynük karayolunda etkili olan kar yağışı nedeniyle sürücüler zor anlar yaşadılar. Kar yağışı nedeniyle yüksek kesimlerde bulunan 10 köy yolu kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı. Mudurnu-Göynük...

Kış geri döndü

Mudurnu-Göynük karayolunda etkili olan kar yağışı nedeniyle sürücüler zor anlar yaşadılar. Kar yağışı nedeniyle yüksek kesimlerde bulunan 10 köy yolu kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.

Mudurnu-Göynük karayolunda sabah saatlerinde başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışı ulaşımı olumsuz etkiledi. Kar kalınlığının 10 santimetreye ulaştığı güzergâhta sürücüler ilerlemekte güçlük geçerken karayolları ekipleri bölgede kar küreme çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüler. Kar yağışı nedeniyle yüksek kesimlerde bulunan 10 köy yolu, kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı. Ulaşıma kapanan köy yollarının açılması için İl Özel İdaresi ekipleri tarafından çalışma başlatıldı. Bolu İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahsin Akduman,  kar yağışının yüksek kesimlerde etkili olduğunu belirterek, kapanan köy yollarının açılması için çalıştıklarını söyledi. Bolu Meteoroloji Müdürlüğü yetkilileri, kar yağışının devam edeceğini bildirdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124