Kızılay 850 öğrenciyi sevindirdi

Kızılay Bolu Şubesi tarafından 2009 yılında eğitim öğretime açılan ve 850 öğrencinin eğitim gördüğü Yunus Emre İlkokulu'na erzak yardımı yapıldı. Hüseyin İka başkanlığındaki Kızılay yönetimi,Dodurga mahallesinde...

Kızılay 850 öğrenciyi sevindirdi

Kızılay Bolu Şubesi tarafından 2009 yılında eğitim öğretime açılan ve 850 öğrencinin eğitim gördüğü Yunus Emre İlkokulu'na erzak yardımı yapıldı.

Hüseyin İka başkanlığındaki Kızılay yönetimi,Dodurga mahallesinde bulunan Yunus Emre İlkokulu'na erzak yardımında bulundu. Kızılay Şube Başkanı Hüseyin İka, Başkan Yardımcısı Nurettin Doğanay, Genel Sekreter Murat Özçağlar ve beraberindeki ekip, erzak kolileriyle birlikte Yunus Emre İlkokulu'na gitti. Okul Müdürü İrfan Özkan tarafından kapıda karşılanan Kızılay ekibi, 850 öğrenciye teker teker iletilecek erzak kolilerini binaya taşıdı. Kızılay Bolu Şube Başkanı Hüseyin İka, erzakların Pazartesi günü öğrencilerin sıralarında olacağını söyleyerek, "Çalışmamızda okulumuza yeni başlayacak öğrencilerimizle birlikte halen bu okulda eğitim gören yavrularımıza Kızılay'la ilgili bilgi vermek,Kızılay'ı anlatmak adına küçük hediye ve hijyen paketleri hazırladık. Bu paketlerimizin içinde diş fırçası, diş macunu, el sabunu, kağıt mendil, tırnak makası, Kızılay tanıtım CD'leri gibi içerikler mevcut. Öncelikle bu paketlerin hazırlanmasında bizlere her türlü desteği sağlayan Çatladıoğlu Gıda'ya ve Tam Gıda'ya teşekkür ediyoruz. Böyle bir proje oluşturduktan sonra Sayın müdürümüzle temasa geçtik. Müdürümüz de bu talebimize olumlu karşılık verdi. ve burada 850 öğrencimize bu paketleri hazırladık. İnşallah Pazartesi günü bu paketler öğrencilerimiz sıralarında olacak" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128