banner120

Kızılkaya, projeleri için ödenek talebinde bulundu

Kasım ayının yoğun geçtiği İl Genel Meclisinde, bütçe görüşmeleri devam ediyor. Cuma günü gerçekleşen toplantıda İl Emniyet Müdürlüğü’nün bütçe talebi görüşüldü. Toplantılar önümüzdeki hafta da devam edecek.

 Kızılkaya, projeleri için ödenek talebinde bulundu

İl Genel Meclisi toplantıları Yaşar Yüceer Başkanlığında devam ediyor. Bütçe görüşmeleri kapsamında Cuma günü gerçekleşen oturumda İl Emniyet Müdürlüğü’nün bütçe talebi görüşüldü. Bütçe talebi ile ilgili net bir rakam söylemeyen İl Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya, taşıt alınması, İl Emniyet Müdürlüğüne ait hizmet binalarının çevre güvenlik kameralarının yaptırılması, Boludağı Polisevi yanına çok amaçlı salon yapılması ve Kalıcı Konutlar bölgesine yapılan hizmet binasının çevre düzenlemesinin yapılması gibi bazı konularda talepte bulundu. Kızılkaya konuşmasının ardından meclis üyelerinin sorularını da cevapladı. İl Emniyet Müdürlüğünün bütçe talebi incelenmek üzere Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

 

İl Genel Meclisinde bütçe görüşmeleri Pazartesi gününden itibaren devam edecek. Pazartesi günü de İl Milli Eğitim Müdürlüğünün bütçe talebi görüşülecek.

 

     

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2014, 10:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124