Koç İlk Öğretim Okulu Kütüphanesi yenilendi

Bolu Rotary Kulübü, Koç İlk Öğretim Okulu kütüphanesini Bolu Bağışçılar Vakfı' nın desteğiyle tamamen yeniledi. Kütüphanenin açılışına İl Milli Eğitim Müdürlüğü , Orta Öğretim Şube Müdürü Recai Yörük ile Bolu Bağışçılar Vakfı Genel Sekreteri Öznur Akkaya katıldı. .Yenileme kapsamında kütüphaneye 250 kitap alındı, masa ve sandalyeler tamamen yenilendi, boya badana işleri yapıldı .

Koç İlk Öğretim Okulu Kütüphanesi yenilendi

HABER: Semih BAYKAL
Açılışta  konuşma yapan Recai Yörük; " okuyan anlayan ve sorgulayan öğrencilerin yetişmesi için kitap okumanın önemine dikkat çekti ve Bolu Rotary Kulübü'ne, Bolu Bağışçılar Vakfı'na katkılarından dolayı teşekkür etti.

Rotary Kulübü Başkanı Reşat Demirel de; okul idarecilerinin  öğrencilerin kitap okuma alışkanlığı edinmeleri için bir proje başlattıklarını, kulüp olarak bu projeye destek verdiklerini , öncelikle okul kütüphanesini yenilediklerini,proje kapsamında  ders yılı sonuna kadar en çok kitap okuduğu öğretmenleri tarafından tespit edilen ilk üç öğrenciyi ödüllendireceklerini ifade etti. Reşat Demirel, Bağışçılar Vakfı Yönetim Kurulu başkanı Şerafettin Erbayram ve vakıf üyelerine  katkılarından dolayı  teşekkür etti.

Bağışçılar Vakfı  Genel Sekreteri  Öznur Akkaya da “Vakıf olarak eğitim alanında yapılan  buna benzer  projeleri desteklemeye devam edeceklerini “ifade etti. 

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2016, 19:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner129