Kokteyl beğeni topladı

Polis Haftası Etkinlikleri Kokteylle Sona Erdi   Her yıl ülke genelinde 4-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan Polis Haftası etkinlikleri çerçevesinde, Bolu İl Emniyet Müdürlüğü'nce Sosyal Tesis binasında...

Kokteyl beğeni topladı

Polis Haftası Etkinlikleri Kokteylle Sona Erdi

 

Her yıl ülke genelinde 4-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan Polis Haftası etkinlikleri çerçevesinde, Bolu İl Emniyet Müdürlüğü'nce Sosyal Tesis binasında bir kokteyl düzenlendi.

Kokteyle Vali İbrahim Özçimen ile eşi Nezahat Özçimen, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Bilgehan Saymaz, İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar ile eşi Gülsüm Durmuşlar, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Cengiz Yıldız, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurtseven, Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, daire müdürleri, emniyet mensupları, şehit aileleri ve emekli emniyet mensupları katıldı.
İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar ile eşi Gülsüm Durmuşlar, Vali İbrahim Özçimen ile eşi Nezahat Özçimen ve davetlileri kapıda karşıladı. Davetlilere İl Emniyet Müdürlüğü'nün yürüttüğü projelerin yer aldığı tanıtım videosunun izlettirilmesinin ardından İzzet Baysal 50. Yıl Ortaokulu 7'nci sınıf öğrencisi Kübra Ok "Polis Amca" isimli şiirini okudu. Daha sonra İl Emniyet Müdürlüğü'nün yürüttüğü projelere destek veren işadamlarına plaket verildi. Güneş Tesisleri Sahibi Nazım Güneş plaketini Vali İbrahim Özçimen'den aldı. Düzenlenen Kokteyl Vali İbrahim Özçimen ile eşi Nezahat Özçimen ve İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar ile eşi Gülsüm Durmuşlar'ın pasta kesmelerinin ardından sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128