Konser, Yetkilileri Açığa Aldırdı

Bolu Valiliğini hiçe sayarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında konser düzenleyen Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde görevli iki yetkili Vali Zahteroğulları’nın gazabına uğradı. Müdür Ş. ile Uzman E. hemen açığa alındı.

 Konser, Yetkilileri Açığa Aldırdı

Haber: Kasım ŞAHİN

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları kapsamında Bolu Valiliği tarafından program düzenlendi. Programa Kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleri ve birçok kişi davet edilirken, Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde görevli bir şube müdürü ve bir uzman Bolu Valiliğinden habersiz olarak Türk Halk Müziği konseri için etkinlik düzenledi. Highway’de yapılacak olan konser için Bolu’daki basın kuruluşlarına mail atılarak davetiye gönderen yetkili yetkisizlerin yaptıkları programı öğrenen Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları küplere bindi.

Programın iptali için talimat veren Vali Zahteroğulları, kendilerinden habersiz olarak etkinlik düzenleyenler hakkında soruşturma başlatarak açığa aldı.

Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları’nın tepkisi üzerine organize edilen programın iptal edildiği de twitter aracılığıyla kamuoyuna duyuruldu. Vali Zahteroğulları, bu olayı kapatmayarak konseri tertipleyen Müdür Ş. İle uzman E.’yi hemen görevden aldırarak soruşturma başlattı.

 

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2014, 11:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
bolulu
bolulu - 6 yıl Önce

hadi hayırlı traşlar

Aslı
Aslı - 6 yıl Önce

eee böyle etkinliği nasıl haber vermeden planlayıp, afişe ederler. sonra puanları planlayanlar alır falan.

SIRADAKİ HABER

banner128