Korkutan manzara…

Mudurnu-Göynük arasında başı boş dolaşan onlarca köpek korku dolu anlar yaşatıyor. Bir traktörün arkasından koşan ve aç oldukları anlaşılan köpek sürücü için yetkililerin bir an önce önlem alması gerekiyor.

 Korkutan manzara…

Haber: Kasım ŞAHİN

Kim veya kimler tarafından bırakıldığı belirlenemezken Mudurnu-Göynük arasındaki karayolunu yaya olarak kullanmak isteyen vatandaşların çok dikkatli olması gerekiyor. Aksi taktirde köpek sürüsüyle karşılaşacak olan vatandaşları büyük tehlike bekliyor.

Karınlarının aç olduğu yol boyunca yiyecek aradıkları tahmin edilen köpek sürüsü gerçekten korkutucu boyuta ulaştı. Yol boyunca bir sağa bir ola koşuşturan zaman zaman da sürücülere zor anlar yaşatan başıboş köpekler için Mudurnu ve Göynük ilçesinin yetkililerin bir çözüm bulması gerekiyor. İşte fotoğraflarda gördüğünüz gibi başı boş gezen köpek sürüsü.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2015, 18:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
İLKER VARLIK
İLKER VARLIK - 6 yıl Önce

bu hayvanlari buraya birakanlar utansin.bunlarda bi̇r can ve beslenmeleri̇ gereki̇yor.aç kalmanin ne demek oldugunu bi̇lmek lazim.

zafer akkaya
zafer akkaya - 6 yıl Önce

neden korkuyorsunuz bu manzaradan? tehlike ne? aç olmaları mı? sokağa salınmaları mı? çözümünüz ne? öneriniz ne? hiç bir tehlikesi olmayan hayvanları aç bırakanlar mı tehlikeli. bu hayvanlar mı?

SIRADAKİ HABER

banner128