Köroğlu Beton Zeynep için bizde varız dedi…

Bolu’da yıllardır çimento sektöründe dev kuruluşlar arasında yerini koruyan, sadece çimento sektöründe değil hayır işlerinde de adından sıkça bahsettiren Köroğlu Beton A.Ş. Yönetim Kurulu ile 250 çalışanı kemik iliği hastalığına yakalanan küçük Zeynep için kök hücre için kan bağışında bulunarak, bu kampanya da biz de varız dediler.

Köroğlu Beton Zeynep için bizde varız dedi…

Haber: Kasım ŞAHİN

Yakalandığı kemik iliği hastalığına yakalanan ve kök hücre bulunması için adına günlerdir kampanyalar düzenlenen 3 yaşındaki Zeynep Gülcan için kan bağış kampanyası gün geçtikçe artıyor. Bolu’nun en önemli çimento firmaları arasında yer alan Köroğlu Beton Yönetim Kurulu, bu konuya da duyarsız kalmayarak, çalışanlarıyla bir araya gelerek kan bağışı kampanyasına katılma kararı aldılar.

Dün öğlen saatlerinde Valilik binası önündeki ve Sakarya İlkokulu arka kısmında bulunan Türk Kızılay Şubesine gelen firma çalışanları hiç tereddüt etmeden kök hücre için kan bağışında bulundular. Köroğlu Beton A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarından Aydoğan Tekin, “Zeynep kızımıza destek olmak için her duyarlı kurum, kuruluş ve vatandaşlar gibi bizde bir can kurtarma adına bu işe baş koyduk. Çalışan personelimizin de destek vermesiyle bağış sayımızı arttırdık. Ne kadar çok olursan o kadar umut olur diyerek, kök hücre için kanlarımızı bağışladık. İnşallah bağışlanan kanlar içersinde küçük kızımız Zeynep’e uygun donör bulunur. Tek isteğimiz bu” diye konuştu. Köroğlu Beton A.Ş Yönetim kurulu ve firma çalışanlarının kan bağışı kampanyasına Türk Kızılay’ı Bolu Şube Başkanı Dr. Hüseyin İka’da yardımcı oldu.

 

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2015, 18:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128