Köroğlu Beton’dan alkışlanacak yardım…

Beton sektöründe Bolu’da ilk sıralarda yerini koruyan ve aynı zamanda da yaptığı hayır işleriyle de isminden sık sık bahsettiren Köroğlu Beton alkışlanacak bir yardım da bulundu. Köroğlu Beton sahipleri ve 250 personeli Pazar günü toplu halde, kemik iliği hastası olan 3 yaşındaki Zeynep Gülcan için kan bağışında bulunacak.

Köroğlu Beton’dan alkışlanacak yardım…
Haber: Kasım ŞAHİN

Yakalandığı amansız hastalık için yaşamla mücadele eden 3 yaşındaki küçük Zeynep için hem Bolu’dan hem de Türkiye genelinde kan bağışları sürüyor. Küçük Zeynep için bir destekte branşında önemli bir yerde faaliyetini sürdüren Köroğlu Beton, anlamlı bir kampanyaya destek verdi.

Pazar günü Bolu Belediyesi önünde gerçekleştirilecek olan Kamu Spotu çekimi öncesi Köroğlu Beton Sahipleri ve 250 personeli alana gelerek küçük Zeynep’e yardımcı olmak için kan bağışı yapacaklar. Yardım konusu hakkında bir açıklama yapan Köroğlu Beton A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi Aydoğan Tekin, “Küçük kardeşimizin yardıma muhtaç olduğu bu zamanda bizim de elimizi taşın altına sokmamız gerekirdi ve bunu yapmanın onur ve gururunu yaşıyoruz. Zeynep’imizi yaşatmak için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. İnşallah bizlerin ve personelimizin bağışladığı kanlar sayesinde hayatını kurtarırız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2015, 13:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128