KOSGEB İLE TSO’DAN REEL SEKTÖR İÇİN ORTAK MESAİ

KOSGEB Bolu Hizmet Merkezi Müdürü Kürşad Dereci, Avrupa KOBİ Haftası etkinlikleri kapsamında Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş’i ziyaret ederek KOBİ’lere yönelik yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

 KOSGEB İLE TSO’DAN REEL SEKTÖR İÇİN ORTAK MESAİ

Avrupa Birliği tarafından bu yıl 29 Eylül – 5 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen Avrupa KOBİ Haftası etkinlikleri kapsamında Ticaret ve Sanayi Odası’nda Başkan Türker Ateş’e bir ziyaret gerçekleştiren KOSGEB Bolu Hizmet Merkezi Müdürü Kürşad Dereci, 2014 yılında Müdürlük bünyesinde KOBİ’lere yönelik olarak verilen hizmet kalemlerine ilişkin rakamsal bilgiler verdi.

Bolu ekonomisinin bel kemiğini ve üyelerinin % 99’unu KOBİ’lerin oluşturduğunu ifade eden TSO Başkanı Türker Ateş, üyelerinin KOSGEB destek ve hizmetlerinden yararlanma oranının artırılması yönünde kendilerinin de yoğun bir uğraş içinde olduklarını bildirdi. KOSGEB veritabanına kaydı olmayan ve desteklerinden yararlanmayan üye kalmayacak hedefiyle yola çıktıklarını dile getiren Ateş, gerek Oda yönetimi, gerekse profesyonel kadronun bu hedefe ilerleme ve bilgi-yönlendirme hizmetleri konusunda üyeleriyle birlikte hareket edeceklerini dile getirdi. Ateş, KOSGEB Müdürü Dereci ve çalışma arkadaşlarına da Müdürlük faaliyete geçtiği günden bu yana iş dünyasıyla tesis edilen verimli işbirliği, gayretli çalışma ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

Ziyarette ayrıca önümüzdeki dönemde izlenecek yol haritası için de karşılıklı bilgi ve görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2014, 10:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER