Köy gezileri tüm hızıyla devam ediyor

Hayırsever iş adamı Orhan UÇAR önderliğinde “Köylerimizi Tanıyalım, Okulumuzu Tanıtalım” Projesi kapsamında her ay bir köy ziyaret ediliyor. Proje kapsamında devam eden ziyaretlerin üçüncüsü Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları ve eşi Bayan Zahteroğulları’nın katılımlarıyla, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu, Daire amirleri, Çimento Çaydurt İlkokulu Müdürü ve öğretmenleri ile birlikte Alıçören Köyü’nde gerçekleştirildi. Kaynaşma yemeğine, projemize destek veren hayırsever Bolulu iş adamı Orhan UÇAR da annesiyle birlikte katıldı.

Köy gezileri tüm hızıyla devam ediyor
Güzel anların yaşandığı gezimizde yenilen yöresel yemeklerin ardından köy halkı ile sohbetler edildi. Projemiz kapsamında öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin bulunduğu evleri ziyaret ederek okul-aile işbirliğinin güçlenmesi ve öğrenci başarılarının artırılması için velilerle görüşmelerde bulundular.

Konuşmaların ardından Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, Çimento Çaydurt İlkokulu’na maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen ve ‘’Köylerimizi Tanıyalım, Okulumuzu Tanıtalım’’ Projesinin mimarı olan Orhan Uçar’a plaket, Alıçören Köyü Muhtarı Mehmet Karakaya’ya da Teşekkür Belgesi verdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2015, 19:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
öğretmen
öğretmen - 6 yıl Önce

bu gezi 04 aralık 2014 tarihinde yapılmış.boluda bu günlerde saçaklardan sarkan buzları haber yapsaydınız daha güncel olurdu,,biraz ciddiyet lütfen...

SIRADAKİ HABER

banner128