''Köylerdeki yetimlerin vebali İmamların üzerinde...”

Seben Kaymakamı Alper Balcı, köylerde bulunan ihtiyaç sahiplerinin imamlar tarafından kendilerine bildirilmesini isteyerek, ''Köylerdeki yetimlerin, fakir ve fukaranın vebali imamların üzerinde'' dedi.   Seben ve...

''Köylerdeki yetimlerin vebali İmamların üzerinde...”

Seben Kaymakamı Alper Balcı, köylerde bulunan ihtiyaç sahiplerinin imamlar tarafından kendilerine bildirilmesini isteyerek, ''Köylerdeki yetimlerin, fakir ve fukaranın vebali imamların üzerinde'' dedi. 
 

Seben ve köylerinde görev yapan müftülük personeli ile bir yemekte bir araya gelen Balcı, imamlardan görev yaptıkları köyler hakkında bilgi aldı. Köylerde bulunan ihtiyaç sahiplerinin imamlar tarafından kendilerine bildirilmesini isteyen Balcı, ''İmamlar kanaat önderleridir, onlardan çok şey bekliyoruz. Köylerdeki yetimlerin, fakir ve fukaranın vebali imamların üzerinde. En küçük bir olayda kaymakamlığımızca yardımı esirgemeyeceğimizi bilmenizi isterim'' diye konuştu. Balcı, ''Köylerimizde bir tane fakir, fukara ve yetim vatandaşımız varsa ve biz onlara yardım elimizi uzatamıyorsak onun vebalinden korkarız'' ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124