Köylere 370 çöp konteyneri

AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü özellikle köylerde yaşanan çöp sıkıntısı için Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'la yaptıkları görüşme sonucu İl Özel İdaresine 1 adet vidanjör ve 370 adet çöp konteynerinin teslim edildiğini açıkladı.

Köylere 370 çöp konteyneri

Haber: Aysun Beykoz

Özellikle köylerde büyük sorun haline gelen çöp konusunu bir nebze olsun rahatlatmak için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 1 adet vidanjör ve 370 adet çöp konteyneri İl Özel İdaresine teslim edilerek, köylere dağıtılmaya başlandı.

AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a teşekkür ederek 'hayırlı olsun' dediler. Konu ile ilgili bir açıklama yapan AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, şunları söyledi; “Milletvekili arkadaşım sayın Fehmi Küpçü ile beraber Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'mızla yapmış olduğumuz görüşme sonucu özellikle köylerimizde ve tabii ilimizin her noktasında hizmet verecek olan son model bir vidanjör ve 370 adet çöp konteynırı İl Özel İdaresi'ne teslim edildi. İlimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Çevre ve Şehircilik Bakanımız sayınMurat Kurum'a teşekkür ediyoruz” Vekil Aydın, Bolu’ya, ilçelere ve köylere yönelik hizmetlerin süreceğini de söyledi.

Volkan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
faruk  beyhan
faruk beyhan - 4 hafta Önce

Bu konuda daha önce il özel idaresi ve belde belediyesi ile görüşmüştük .emeği geçenlere çok teşekkür ederim.Ayrıca bir konuyu daha hatırlatmak isterim.Derelerimiz ıslah ediliyor.Ancak köylerde tuvalet giderleri hep derelere bağlı.il özel idaresi köylüye yardımcı olsun.foseptik yapılsın.mudurnu elmacık dereköyü olarak bizler bu sene sanırım böyle bir sorun ile karşılaşacağız.şimdiden teşekkürler

SIRADAKİ HABER