Küpçü Gerede’de incelemelerde bulundu

Bolu milletvekili Fehmi Küpçü Gerede deri organizeyi ziyaret ederek temaslarda bulundu. Bolu milletvekili Fehmi Küpçü Gerede deri organizeyi ziyaret etti. Deri Organize Sanayi Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin...

Küpçü Gerede’de incelemelerde bulundu

Bolu milletvekili Fehmi Küpçü Gerede deri organizeyi ziyaret ederek temaslarda bulundu.

Bolu milletvekili Fehmi Küpçü Gerede deri organizeyi ziyaret etti. Deri Organize Sanayi Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Gürcan devam eden çalışmalar hakkında heyete bilgiler verdi. Ziyarette Teknik Deri Küçük Sanat Kooperatif Başkanı Muzaffer Eryılmaz ve sanayicilerde yer aldı. Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü yaptığı açıklamada "Deri Sanayisinin Organizeye taşınma süreci devam etmektedir. Sanayicilerimizi sıkıntıya sokmadan güzel ve tatlı bir geçiş süreci inşallah gerçekleşecektir. Şu anda; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızın yaptığı ihale neticesinde başlayan altyapı çalışmaları devam etmektedir. Altyapı çalışmalarını yakından takip etmekteyiz. 2014 yılının sonunda altyapı çalışmaları tamamlandıktan sonra fabrikaların yapımına geçeceğiz. İlçemize yapılan bu milyonlarca liralık yatırımlar İlçemize, İlimize ve Ülkemize hayırlı olsun" dedi.

 

DERİ ORGANİZEDEN SONRA İMAM HATİP LİSESİNİ ZİYARET ETTİLER

Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın, AK Parti ilçe Başkanı ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Allar; Deri Organize Sanayi yönetimini ziyaret ettikten sonra ortaokul ve liseyi okudukları Gerede imam Hatip lisesini ziyaret ettiler. Yapılan ziyarette Gerede´de ki eğitim-öğretim hakkında okul idaresi ve öğretmenleriyle fikir alışverişinde bulundular. Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü "Okuduğumuz, yıllarımızı verdiğimiz okulumuzda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Hem Belediye Başkanımız hem AK Parti İlçe Başkanımız İmam Hatip Lisesi mezunu. Geredemiz de fiziki anlamda da okul eksikliğimiz yok. Gerek devletimiz gerekse hayırseverlerimiz vasıtası ile birçok ilde dahi bulunmayan okullar bizim İlçemizde bulunmaktadır. 4+4+4 sistemi ile ortaya çıkan İmam Hatip Orta Okulu ihtiyacı içinde Geredeli hayırseverimiz tarafından yaptırılacaktır. Okulun yapımı başladı inşallah hedefimiz önümüzdeki eğitim öğretim yılına yetiştirmek. İlçemize hayırlı olsun" dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128