Küpçü Mengen ve Dörtdivan ilçeleri için ödeneği kaptı

AK Parti Bolu Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divan Üyesi Fehmi KÜPÇÜ geçtiğimiz haftalarda İller Bankası (İLBANK) yönetim kurulu başkanlığına atanan AK Parti 24. Dönem Gümüşhane vekili Feramuz ÜSTÜN’ü ziyarette bulunarak ilk tebrik edenlerden olmuştu.

Küpçü Mengen ve Dörtdivan ilçeleri için ödeneği kaptı

Haber: Semih BAYKAL
24. dönem Gümüşhane Milletvekili Feramuz ÜSTÜN İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Fuat Gedik’ten devralan Feramüz ÜSTÜN, gerçekleştirdiği devir teslim töreninde yakın dostluğu ile bilinen AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi KÜPÇÜ yalnız bırakmayarak devir teslim törenine katılmıştı.

Bu hafta gerçekleşen görüşme neticesinde AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi KÜPÇÜ Belediyelerin kasası olarak bilinen İller Bankasından yakın dostluğunu sıkça bildiren  Yönetim Kurulu Başkanı Feramuz Üstün’den Bolu İl Özel İdare bünyesine Mengen ve Dörtdivan ilçelerine kullanılmak üzere toplamda 450.000 TL ödenek çıkarttı.

Yapılan açıklamada KÜPÇÜ’’ Geçtiğimiz  haftalarda Sayın Gümüşhane vekilimiz Feramuz ÜSTÜN yeni görevi olan İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanlığına atanmıştı. İller Bankası bilindiği üzere belediyelerin kasası ve İl özel idarelerine yardımcı kaynaktır. Feramuz beyle 24. Dönemde uyum içerisinde mecliste kanunların yasalaşması için çalışmalarda bulunduk. En önemlisi de yakın arkadaşlığımızdan dolayı  Bolu’yu en iyi tanıyanlardandır. Bu nedenle Sayın Yönetim Kurulu Başkanımız Feramuz beye İlçelerimizin köylerine ayrılmak üzere ödenek talebinde bulunmuştuk. Feramuz beyin en önemli özelliği ise sorunları en kısa sürede çözmek olduğunu bilenlerden birisiyim. Bu nedenle geçen hafta yaptığımız görüşme sonucunda bu hafta Dörtdivan ve Mengen ilçemize toplamda 450.000 TL ödenek aktararak bizi memnun etmiştir. Kendilerine bu anlamda ilçelerimiz ve İlimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca bu ödeneği aktarmamız hususunda AK Parti İl Başkanımız Nurettin Doğanay, İlçe Başkanlarımız ve AK Parti Ailemize teşekkür ediyorum. Aldığımız bu ödeneklerde AK Parti Ailesinin gücü ve desteği çok önemlidir’’ dedi. 

 

 

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2016, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128