KÜPÇÜ muhtarlar ile birlikte

AK Parti Bolu Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divan Üyesi Fehmi KÜPÇÜ Bolu Muhtarlar derneği yönetim kurulu üyeleri ve Bolu ilçe muhtarlar derneği yönetim kurulu üyeleri ile birlikte toplantı gerçekleştirdi.

KÜPÇÜ muhtarlar ile birlikte
HABER: Aysun BEYKOZ
Gerede Muhtarlar derneği başkanı Nazım Göktaş tarafından Gerede’de gerçekleşen toplantıya ilçelerin dernek başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Bolu muhtarlar dernek başkanı ve yönetim kurulu üyeleri katılım sağladı. Her ay gerçekleşen Bolu muhtarlar derneği ve ilçe muhtarlar derneği bu ay Gerede de gerçekleşti. Geniş bir katılım sağlanan toplantıya Ak Parti Bolu Milletvekili TBMM Başkanlık Divan Üyesi Fehmi KÜPÇÜ muhtarları yalnız bırakmayarak muhtarlar ile birlikte oldu. 
Açılış konuşmasını Gerede Muhtarlar Derneği Başkanı Nazım  Göktaş gerçekleştirirken ‘’ Öncelikle bu toplantımıza Bolu Muhtarlar Derneği Başkanımız sayın Fikret Özen başkanıma ve ilçe muhtarlar dernek başkanlarımıza Gerede ilçemizde yaptığımız toplantıya katıldıkları için ayrı ayrı teşekkür ederim. Ayrıca bu toplantımıza iştirak eden Ak Parti Bolu Milletvekilimize de Tüm Bolu muhtarlar derneği başkanlarıyla birlikte buluştuğu için tekraren kendisine teşekkür ederim. Her ay düzenlediğimiz Muhtarlar dernek başkanları toplantısında ilçelerimizin eksikleri yönünden yapılan bu istişare toplantısını verimli geçeceğini temenni ediyorum’’ 
Ardından Bolu Muhtarlar Dernek Başkanı Fikret ÖZEN konuşma alarak ‘’ Öncelikle toplantımıza katılan sayın vekilimiz Fehmi KÜPÇÜ beye çok teşekkür ederim. Biz her ay yaptığımız bu toplantılarda ilçelerimizin köylerimizin sorunları hakkında istişarelerde bulunuyoruz. Zaman zaman meclise giderek vekillerimiz ile de sıkıntılarımız hakkında paylaşımlar gerçekleştiriyoruz. Sayın vekilim Fehmi bey burada  diye söylemiyorum ama bütün köy ve mahalle muhtarımızdan gelen her talebi sayın vekilimiz Fehmi bey hiç aksatmadan çözmek noktasında var gücü ile çalıştığını beyan etmek istiyorum. Kendilerine muhtarımız adına bizimle birlikte sürekli istişare yaptığından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum’’.
Son olarak ise Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi KÜPÇÜ konuşmasında ‘’ Bu ülkenin iki bin yılı aşkın kadim medeniyetinde o medeniyetten beslendiği değerlerde,ilk defa Reis-i cumhurumuzu, Cumhurbaşkanımızı sizlerin oyu ile milletimizin oyu ile seçtik. Dün muhtar köylüyü temsil ediyordu, köylü hor görülen, hakir görülen belki oyu kıymetsiz olan ve yol yapacağız diye kepçelerle toprak yolun üstünü kazıyıp kandırılan ayağı çarıklı insanlar olarak görülüyorduk. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN İstanbul Büyükşehir Beledisinde siyasi yasaklı hale geldiğinde dönemin en ünlü gazetelerinden tirajı en yüksek olan gazetelerinden bir tanesinde bir beyan vardı. Sen Muhtar Bile Olamazsın!!!  İşte muhtar bile olamazsın lafının altındaki şey bu insanı, bu coğrafyayı, bu coğrafyada yaşayan güzel köylümüzü hor hakir gören bir anlayıştı. Hamdolsun ilk defa Cumhurbaşkanı seçildikten sonra dün onu sırça saraylardan bu milleti ve bu milletin evlatlarını hor ve hakir görenlere karşı sayın Cumhurbaşkanı dikkat ederseniz dünyaya, milleti yok sayanlara karşı tüm mesajlarını muhtarları ile birlikte veriyor. Çünkü muhtar bir değeri ifade ediyor. Bu medeniyet pınarlarından o büyük medeniyetin çocuklarını temsil ediyor. Rabbim inşallah bu milletin ömrünü bereketli kılsın. ‘’ dedi. 

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2016, 16:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124