“Kurtar bizi Mehtap Hanım”

CHP Bolu Belediye Başkan Aday Adayı Mehtap Mısırlıoğlu ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor. Bahçelievler semt pazarını gezen Mısırlıoğlu’na dert yanan esnaflar küçük esnafın bitme noktasına geldiğini söylediler.

“Kurtar bizi Mehtap Hanım”
 CHP Bolu belediye başkan aday adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu il başkanı Fügen Kara, kadın kolları ilçe başkanı Serpil Ber, parti yöneticileri ve parti üyeleri ile birlikte önce Bolu 1. Kitap Günleri’ne sonrasında da Bahçelievler semt pazarını gezerek esnafla ve Bolu halkı ile bir araya geldi. Yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler veren Mısırlıoğlu;”Bahçelievler semt pazarı gezisi esnasında esnafın sorunlarını dinledik. Esnaf özellikle 2 aydır yeni tarife ile ödedikleri tezgâh zamlarının encümen kararı ile  %30 artmasından şikâyetçi olduklarını, marketlerin Bolu’nun her mahallede çok sayıda açılmış olması nedeni ile işlerinde yarı yarıya düşüş olduğunu ifade ettiler. Esnafımız küçük esnafın bitirilmeye çalışıldığı bir ortamda yaşadıklarını ve Bolu belediye’sinde değişimin gerektiğini ifade ettiler” dedi. Mısırlıoğlu ziyaretleri sırasında esnafın zor şartlarla, emeği ile para kazanmaya çalıştığını, her zaman küçük esnaftan ve pazar esnafının yanında olacağını ve haklarını her zaman koruyacağının sözünü de verdi.

 

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2013, 11:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
PARTİLİ
PARTİLİ - 8 yıl Önce

mehtap hanim ancak dp yi̇ kurtarir chp yi kullanarak

chp li
chp li - 8 yıl Önce

chp il ve ilce yönetimi taraf oldugunu açik açik gösteriyor. bir taraftan herkesin bildigi birinin destegi, bir taraftan il ilce yönetim destegi. yürümeden kosmaya basladiniz mehtap hanim. kim tutar sizi.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124