Kuyumcu Gülay, kendi isteğiyle Bolu’ya döndü…

Kuyumcu Mustafa Gülay, geçtiğimiz yıl Mayıs ayında ortadan kayboldu. Hem esnaflar hem de müşterileri, Gülay’ın dükkanı birkaç gün açmaması üzerine büyük şaşkınlık yaşadılar. Mustafa Gülay’ın kaybolması üzerine onlarca kişi, emanet olarak aldığı altınların gramına göre faiz aldıklarını ve Gülay’ın kendilerini dolandırdığını iddia ederek kuyumcu hakkında suç duyurusunda bulundular.

Kuyumcu Gülay, kendi isteğiyle Bolu’ya döndü…
Haber: Kasım ŞAHİN

ADLİYE’NİN ARDINDAN ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ’NE GÖTÜRÜLDÜ

Mustafa Gülay’ın hakkında 1 yıldır çeşitli spekülasyonlar yapılmış, yurt dışına kaçtığı iddia edilmişti. Herkesin merakla beklediği Gülay, Çarşamba günü ortaya çıktı. Öğlen saatlerinde İstanbul Barosu’ndan olduğu öğrenilen Avukatıyla birlikte Bolu Adliyesi’ne giden Gülay, Asliye Ceza Mahkemesi’nde ifade verdi. Adliye’den sonra İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürülen Gülay, burada verdiği ifadenin ardından serbest bırakıldı. Gülay’ın 1 yıldır İstanbul’da olduğu öğrenilirken, piyasaya olan tüm borçlarını da ödeyeceği taahhüdünde bulunduğu iddia edildi.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2015, 19:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
halime cinar
halime cinar - 5 yıl Önce

allah nasil biliyorsa oyle yapsin

Şakir Zengin
Şakir Zengin - 4 yıl Önce

banada borcu var bana da ulaşıp odeyebilecek mi merak ediyorum. poliste de durumla ilgii kaydım var. öğrendiğime göre bolu adliyesinde şikayet yazım bekliyor muş? 5056314234 i̇lgililere duyurulur.

SIRADAKİ HABER

banner128