KYK öğrencilerinin el emeği göz nuru eserleri

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu öğrencilerimizin; serbest zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmek, bedensel, ruhsal, zihinsel sosyal ve kültürel yönden gelişimlerine katkı sağlamak, kardeşlik duyguları geliştirerek, tarih ve medeniyet bilinci oluşturmak amacıyla Gölköy Yurdunda 2015-2016 eğitim öğretim döneminde Ahşap Boyama, Ebru, Osmanlıca, İngilizce, Din Ve Değerler Eğitimi Kursları, gitar ve bağlama kursları ile Atölye Çalışmaları düzenlenmiştir.

KYK öğrencilerinin el emeği göz nuru eserleri

Haber: Aysun BEYKOZ

Tasarım ve el sanatları kursları alanında düzenlenen ahşap boyama ve ebru kursuna katılan öğrencilerimiz dönem boyunca yapmış oldukları geleneksel sanatımızın yansımaları olan el emeği göz nuru sanatsal ürünlerini 23.05.2016 tarihinde yurt müdürlüğü fuaye alanında sergilediler.

Sergiye Vali Aydın BARUŞ, A.İ.B.Ü. Rektörü Prof. Dr. Hayri COŞKUN ile kamu kurum yöneticileri katıldı. Vali BARUŞ kurs eğitmeni ve kursiyer öğrencilerden yapılan eserler hakkında bilgi aldı. Katılımcıların ilgi gösterdiği sergi toplu fotoğraf çekimi ve verilen kokteylin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2016, 18:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128