Laptoplar 12 Şubat’ta dağıtılacak

Bolu Belediyesi tarafından Eğitime %100 Destek Projesi kapsamında, üniversite öğrencilerine verilecek laptopların dağıtımı 12 Şubat Cuma günü Karaçayır Nikâh Salonu’nda yapılacak.

Laptoplar 12 Şubat’ta dağıtılacak

Bolu Belediyesi  ‘Eğitime %100 Destek’ projesi kapsamında belirlenen şartları taşıyan öğrencilere laptop hediye edecek. Bu yılda geleneği bozmayan Bolu Belediyesi 4 yıl ve üzeri örgün eğitim yapan üniversitelerden birine kayıt yaptırmış, Bolu Merkez İlçedeki lise ve dengi okullardan mezun olan bütün öğrencilere laptoplarının dağıtımı 12 Şubat Cuma günü Saat 13.30’da Karaçayır’da düzenlenecek törenle ile yapılacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz; “Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitim hayatında daha başarılı olmaları için onlara destek olmaya çalışıyoruz. Günümüz şartlarında bilgisayar hayatın bir vazgeçilmezi. Üniversiteyi kazanan öğrencilerimize Belediye Meclisi’nde aldığımız karar ile katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bu yıl 7.’incisini gerçekleştireceğimiz dağıtım töreninde öğrencilerimize laptoplarını teslim edeceğiz. Üniversiteyi kazanan gençlerimizi bir kez daha tebrik ediyor,  eğitim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2016, 18:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128