M. Murat Sönmez Emniyet Müdür Yardımcısı oldu…

İç Güvenlik Paketi’nin yürürlüğe girmesinden sonra Emniyet Genel Müdürlüğü kararlarına göre Bolu’da da 2’si emniyet müdür yardımcısı, 3’ü şube müdürü, biri ilçe emniyet müdürü ve biri de müdür olmak üzere 7 emniyet müdürü emekli edildi. Emekli işlemlerinin ardından Bölge Trafik Şube Müdürü olan M. Murat Sönmez Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

M. Murat Sönmez Emniyet Müdür Yardımcısı oldu…
Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu İl Emniyet Müdürlüğünde görev yapan Emniyet Müdür Yardımcıları,  Ekrem Güneyisi ve Ertuğrul Bozdağ, 3. Sınıf Emniyet Müdürü olan Şube Müdürleri,  Sadık Uzun, Hakan Kılınç ve Lokman Sakallı ile Gerede İlçe Emniyet Müdürü Veli Gözütok ve 4. Sınıf Şube Müdürü Yakup Çelik emekliliğe sevk edilirken yerlerine de atamalar yapılmaya başladı.

Bölge Trafik Şube Müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürü M. Murat Sönmez, Emniyet müdür Yardımcılığı görevine başladı. Sönmez’in sorumluluk alanları ise şöyle: Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, Polisevi Şube Müdürlüğü, Koruma Şube Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, Belge Yönetimi Şube Müdürlüğü. Sorumlu Olduğu İlçeler: Mengen İlçe Emniyet Müdürlüğü, Yeniçağa İlçe Emniyet Müdürlüğü. Bolu Olay Gazetesi olarak Müdür Yardımcısı Sönmez’e yeni görevinde başarılar dileriz.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2015, 19:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
esnaf
esnaf - 5 yıl Önce

bizene kardeşim kim ne olduysa başka habermi yok kim nereye müdür olmuş kim nereye hademe olmuş haber nirteliyi taşımıyorki bu

SIRADAKİ HABER

banner128