Mahallesinin sorununu Umut Oran’a iletti

Karacaağaç mahallesinde her yıl geleneksel olarak mahalle halkına verdiği iftarı bu sene de tekrarlayan Umut Oran, mahallede yaşayan küçük bir kızın şikayetini mahalle muhtarına ve iftarda bulunan belediye meclis üyesine iletti.

Mahallesinin sorununu Umut Oran’a iletti

HABER: FARUK ÇİDEM

Cumhuriyet Halk Partisi 24. Dönem İstanbul Milletvekili Umut Oran her yıl geleneksel olarak verdiği iftar yemeğini bu sene de Karacaağaç mahallesinde tekrarladı. Mahallede kurulan masalarda sıcak bir ortamda geçen iftar yemeğinde mahalle halkı Umut Oran ile bol bol sohbet etme şansı buldu.

Bolu halkı tarafından çok sevilen ve insanlarla sıcak ilişki kurmasıyla tanınan Umut Oran’ın verdiği iftar yemeğinde yanına gelen 12 yaşındaki Sudem Altınbay bir şikayetini dile getirdi. “Umut abi” diyerek hitap eden Sudem, mahallelerinde bulunan alt geçidin yağmurlu günlerde suyla dolduğunu ve bu yüzden alt geçitten geçerken sorun yaşadıklarını belirtti. Alt geçidin düzeltilmesi için Umut Oran’dan yardım isteyen Sudem orada bulunanların büyük takdirini kazandı. Küçük yaşıyla mahallesinin sorunlarını dile getirmekten çekinmeyen Sudem Altınbay’ı mahalle muhtarı ile tanıştıran Umut Oran, sorunu ona da söylemesini istedi. Küçük Sudem’in sorununu dinleyen mahalle muhtarı Kamil Pekyaman; “kızımızın mahallesinde gördüğü sorunları dile getirmesi çok güzel. Alt geçitle ilgili bu sorunun çözülmesi için gerekli işlemleri yapacağım” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2016, 18:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124