Mahmut Alan Gerede Belediyesine patladı

BBP Bolu Milletvekili aday adayı Mahmut Alan, kendisi hakkında şovmen diye Gerede Belediyesine ve Veteriner'e sert tepki gösterdi. Alan; "Siz Beni Susup Korkacak, Sizin Baskılarınızdan Geri Adım Atacak Adamlardan Mı Sandınız" diye tepki gösterdi.

 Mahmut Alan Gerede Belediyesine patladı

Haber: Semih BAYKAL

Alan yaptığı açıklamada şunları söyledi; "Gerede Belediyesi  benim için şovmen demiş. Ben 12 13 yaslarından beri imkanlar dahilinde hayvanlara bakmaya çalıştım. Tam 8 senedir de resimde gördüğünüz can dostlarımla beraber sanayideki iş yerimdeyim. Şahitlerim tüm sanayi ve alışverişe gelen Bolu halkıdır. Gerede veterineri hani şu köpeği ayı sanan veteriner var ya işte başarılı veteriner benim için Gerede'yle alakası olmayan İl Başkanı şova geldi demiş. Bilmiyorsan öğren İl Başkanı tüm ilçelerden sorumludur ve illa sorumlu olmaya gerek yoktur. İnsani vicdanı olan herkesi ilgilendirir. Ama sen Gerede'yle alakası yok dersen bende sana benim Gerede'yle alakam yok senin insanlıkla alakan yok derim veteriner bey. Siz beni susup korkacak sizin baskılarınızdan geri adım atacak adamlardan mı sandınız. Hele siz bir tane daha Allah'ın yarattığı herhangi bir canlıya zarar verin ben o zaman size şovun nasıl yapıldığını göstereceğim. Köroğlu TV ana haber canlı yayınından Fehmi Küpçü vekilime seslenmiştim, partililerinizin kulağını çekin, insanlık öğretin demiştim. Alaaddin Yılmaz' dan örnek alın demiştim" diye söyledi. 

"GEREDE BELEDİYESİNİ İNSANLIĞA DAVET EDİYORUM"

Açıklamasının devamında Alan; "Buradan tekrar çağrı yapıyorum ve Gerede Belediyesini insanlığa davet ediyorum özelliklede tedavi etmeden yargılayan kendine veteriner diyen hekimi doğruluğa vicdana ve insanlığa davet ediyorum. Bak bizden yırtarsınız ama cenabı Allah'ın adaletinden yırtamazsınız haberiniz olsun. Halkın Adliye önündeki suç duyurusuna rağbet etmediğini söylemiş veteriner. E oda sizin baskılarınızdan korkuttuğunuz halk. Onlar ne yapsın gelip suç duyurusunda bulunsa adamın ekmeğiyle oynuyorsunuz. Siz tüfekle ateş ederek halkı da tehlikeye atıyorsunuz.bu yaptığınız kanunlara aykırıdır. Gerekli suç duyurusu yapılmıştır" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2015, 11:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
ARA
ARA - 6 yıl Önce

sizi tebrik ediyor,tüm insanları sizin gibi duyarlı olmaya davet ediyorum.

SIRADAKİ HABER

banner128