Mahmut Alan’dan Vali’ye övgü dolu sözler...

Büyük Birlik Partisi Bolu İl Başkanlığı görevine getirilmesiyle birlikte hem yerelde hem de ulusal TV ve gazetelerde boy gösteren, yaptığı açıklamalarla adından sık sık bahsettiren Mahmut Alan, bu seferde Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları’na övgü dolu sözler söyledi.

Mahmut Alan’dan Vali’ye övgü dolu sözler...

Haber: Kasım ŞAHİN

BBP Bolu İl Başkanı hemen hemen her gün siyasete yeni soluklar getirmeye ve şok açıklamalar yapmaya devam ediyor. İlimize yaklaşık bir yıl önce atanan ve yaptığı icraatlarla Bolu halkının sevgisini kazanan Ahmet Zahteroğulları’na bir övgü de BBP İl Başkanı Mahmut Alan’dan geldi. Alan, özel face book sayfasından şunları söyledi; “Sayın Valimiz değil 10 vekil, meclis dolusu vekilden değerlidir. Bolu’ya gelen Valiler gibi susmamış, herkesin imdadına koşmuş, her meseleye el atmış adam gibi adamdır. Siyasi olmamasına rağmen siyasilerin yapamadıklarını yapıyor. Biz yalaka değiliz gerçeği soyluyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2015, 11:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 5 yıl Önce

yanılıyosunuz, vali her vali gibi sıradan bi vali. bunun pohpohlayıcısı biraz fazla o kadar.

ESNAF
ESNAF - 5 yıl Önce

Vali tüm halkı kucaklamalı herkese eşit davranmalıdır sn Mahmut Alana katılmıyorum Sanayi esnafının; Belediye başkanının dediği üzere paralarınızı kim yediyse gidin hesabını sorun dediği (yer köroğlu sofrası)Valinin sanayi esnafının kazandığı davaya müdahil olması maksadını aşan tehtitvari konuşmaları nı kabul etmiyorum.Eğer yasalarla yönetiliyorsak buna ilk önce bizi yönetenler uyacak, kesinleşmiş yargı kararına müdahil olmak kimsenin haddine değil. Vali nin sanayi esnafına verdiği sizin zararınıza olan durumda imzamı çekerim. sözü şu anda havada?

SIRADAKİ HABER

banner128