MAKAMIN DEĞİL HALKIN BAŞKANI

Göreve geldiği günden bugüne kadar sabah erken saatlerde başlayan mesaisiyle sürekli vatandaşlarla iç içe olan, her Cumartesi kapalı hal pazarını dualarla açan Belediye Başkanı Mustafa Allar bu hafta da Deri işçilerini ziyaret etti.

MAKAMIN DEĞİL HALKIN BAŞKANI

Deri Sanayinde çalışan işçilerle muhabbet edip çay içen Belediye Başkanı Mustafa Allar, deri işçilerinin sıkıntılarının olup olmadığını sorarak, ilçeyle ilgili istek ve taleplerini dinledi.

Belediye Başkanı Mustafa Allar yaptığı açıklamada; Göreve gelmeden önce de, geldikten sonra da söylediğim bir söz vardı, sürekli halkımın içinde olacağım. Seçimden seçime vatandaşları ziyaret eden bir Belediye Başkanı olmayacağım demiştim. Elhamdülillah şuana kadar makamında oturan, ulaşılamayan bir Belediye Başkanı olmadım, olmayacağımda. Bundan sonra da yine hep birlikte iç içe beraber olacağız. Bu hafta da deri sanayimizde çalışan işçi kardeşlerimizi ziyaret ettik. İstek ve taleplerini dinledik. Elimizden geldiğince vatandaşlarımızın taleplerini anında yerine getirmeye çalışıyoruz. Ben yaptım oldu mantığıyla değil vatandaşımızla, halkımızla, işçimizle, esnafımızla istişareler yaparak hizmet üretmeye çalışıyoruz. Geredemiz için gece gündüz demeden hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi. Birleşik Medya Ajans (BMA)

 

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2016, 17:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124