Manavcılar Odasından Örnek Davranış

Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Altındal, örnek bir davranışta bulundu. Altındal, üyelerini sosyal paylaşım sitesinden uyararak, “DEĞERLİ ÜYEMİZ,

Manavcılar Odasından Örnek Davranış
Haber: Kasım ŞAHİN

30.04.2015 PERŞEMBE GÜNÜ TÜRKİYE GENELİNDE TEOG SINAVI YAPILACAKTIR.ÇIKINLAR PAZAR YERİNİNDE 60.YIL İLKÖĞRETİM OKULUNUN YANINDA OLMASI SEBEBİYLE ÇIKINLAR PAZARINA ÇIKACAK ÜYELERİMİZİN TEZGAHLARINI SAAT 13:00 E KADAR AÇMAMALARI GEREKMEKTEDİR.ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİNİ BU SINAV BELİRLEYECEĞİ İÇİN 13:00'TEN ÖNCE TEZGAH AÇMAMANIZ RİCA OLUNUR.BOLU MANAVLAR VE PAZARCILAR ESNAF ODASI BAŞKANI”

Öğrencilerimiz geleceğini düşünen ve örnek davranışta bulunan Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Altındal, “Öğrencelerimiz bizim geleceğimizdir. Onları böyle bir gündü biz Manav ve Pazarcılar Esnaf Odası olarak rahatsız etmeye hakkımız yok. Öğrencilerimiz aylardır bu sınavlara hazırlanıyor. Onların en iyi şekilde sınavlara girmesini ve başarılı olmasını istiyoruz. Herkes bizim gibi düşünürse geleceğimiz de o kadar aydınlık olur” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2015, 19:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128