Manavlar Odasından Mehmetçik’e meyve yardımı

Hakkari’de terör örgütü PKK’ya karşı yürütülen operasyonlarda görev alan Bolu 2.Komando Tugay Komutanlığı'nda görevli askerlerin ailelerinin organize ettiği bölgede görev yapan askerlere pasta, börek, dolma ve kurabiye gibi yiyeceklerin gönderileceği yardım kampanyasına Bolu Manavlar ve Pazarcılar Odası da destek verdi. Bolu Manavlar ve Pazarcılar Odası da 25 Nisan tarihinde soğutuculu araçlarla bölgede bulunan askerlere meyve ve ev yemekleri gönderecek.

 Manavlar Odasından Mehmetçik’e meyve yardımı

Haber: Semih BAYKAL

Bolu’da yardıma muhtaç herkesin her zaman yanında olan ve pazarda ekmek parası kazanmak için yağmur, çamur, kar, kış demen çalışan pazarcı esnafının da her anında yanında olan ve hiç yalnız bırakmaya Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Altındal bu seferde, Hakkari’de terör örgütü PKK’ya karşı yürütülen operasyonlarda görev alan Bolu 2.Komando Tugay Komutanlığı'nda görevli askerlerin yardımına koşuyor. Altındal, 2.Komando Tugay Komutanlığı'nda görevli askerlerin ailelerinin organize ettiği bölgede görev yapan askerlere pasta, börek, dolma ve kurabiye gibi yiyeceklerin gönderileceği yardım kampanyasına katılacak. Bu kampanya kapsamında Altındal, Bolu Manavlar ve Pazarcılar Odası olarak 25 Nisan tarihinde soğutuculu araçlarla bölgede bulunan askerlere meyve ve ev yemekleri göndereceklerini açıkladı. Bu bağlamda üyelerinden kapmaya destek vermelerini isteyen Altındal, Oda olarak Mehmetçiklere meyve desteğinde bulunurken üyelerinin de evlerinde hazırlayacakları olan ev yemeklerini de en geç 25 Nisan Pazartesi günü odaya ulaştırılmasını istedi.

Bolu 2.Komando Tugay Komutanlığı personeli ailelerinin organize ettiği kampanya kapsamında Hakkari'de bulunan askerlerimize 25 Nisan 2016 Pazartesi günü soğutuculu araç ile ev yemekleri gönderilecek. Bizde Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası olarak üyelerimizi bu anlamlı kampanyaya davet ediyoruz. Oda olarak Mehmetçiklerimize meyve desteğinde bulunurken üyelerimizin evlerinde hazırlanacak olan ev yemeklerinin de en geç 25 Nisan Pazartesi günü odamıza ulaştırılmasını önemli rica ederiz.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2016, 10:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128