Mansur Şen BTSO’dan istifa etti

Sahibi bulunduğu Şen Proje Danışmanlık Ltd.Şti. nezdindeki hisselerini ve imza yetkilerini devreden Mansur Şen’in BTSO Meclis ve Yönetim Kurulu üyelikleri sona erdi. Plaket takdimi sırasında bir konuşma yapan BTSO Yönetim Kurulu...

Mansur Şen BTSO’dan istifa etti

Sahibi bulunduğu Şen Proje Danışmanlık Ltd.Şti. nezdindeki hisselerini ve imza yetkilerini devreden Mansur Şen’in BTSO Meclis ve Yönetim Kurulu üyelikleri sona erdi. Plaket takdimi sırasında bir konuşma yapan BTSO Yönetim Kurulu Başkanı Emin Semercioğlu, Mansur Şen’in hisse devri sebebiyle, mevzuattan kaynaklanan zorunluluk nedeniyle BTSO Meclis ve Yönetim Kurulu üyeliklerinden istifa ettiğini söyledi.

Mansur Şen’in BTSO Meclis ve Yönetim Kurulu üyelikleri sona erdi. Eylül ayı olağan Meclis toplantısı sonrasında Mansur Şen’e Şubat 2009-Ekim 2011 döneminde Meclis ve Yönetim Kurulu üyesi olarak Oda hizmetlerine ve çalışmalarına yaptığı katkılarından dolayı Meclis Başkanı Ahmet Kahraman ve Yönetim Kurulu Başkanı Emin Semercioğlu tarafından birer teşekkür plaketi verildi. Plaket takdimi sırasında bir konuşma yapan BTSO Yönetim Kurulu Başkanı Emin Semercioğlu, Mansur Şen’in aralarından ayrılıyor olmasının hisse devri nedeniyle mevzuattan kaynaklanan zorunlu bir ayrılık olduğunu ifade ederek kendilerinin de bundan büyük üzüntü duyduklarını; ancak Yönetim Kurulu üyeliği sona ermiş olsa da kendisinin bilgi ve deneyimlerinden bundan önce olduğu gibi bundan sonra da yararlanmaya devam edeceklerini dile getirdi. Mansur Şen’den boşalan Meclis üyeliğine 9. Meslek Komitesi Meclis Birinci Yedek Üyesi Kazım Konak, Yönetim Kurulu üyeliğine ise Birinci Yedek Üye olarak Meclis Üyesi İbrahim Ergül getirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128