MARKA Kartalkaya’da toplandı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansını oluşturan 5 ilin temsilcisi Kartalkaya’da biraraya gelerek bölgenin Sosyo-ekonomik konumunu masaya yatırdılar.   Doğu Marmara Kalkınma Ajansının (MARKA)her ay düzenli olarak yaptığı...

MARKA Kartalkaya’da toplandı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansını oluşturan 5 ilin temsilcisi Kartalkaya’da biraraya gelerek bölgenin Sosyo-ekonomik konumunu masaya yatırdılar.

 

Doğu Marmara Kalkınma Ajansının (MARKA)her ay düzenli olarak yaptığı değerlendirme toplantısı bu ay Kartalkaya Dorukkaya otelde yapıldı. Toplantı’da Bolu’yu Vali İbrahim Özçimen, Bolu belediye başkanı Alaaddin Yılmaz,Bolu İl genel meclisi başkanı Mücahit Kutlu ve Bolu Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Emin Semercioğlu temsil etti.Toplantıda 2011 yılı faaliyet raporu taslağı başta olmak üzere 2012 yılı Mart ayı doğrudan faaliyet desteği mali destek programı başvurularının sunumu ve değerlendirilmesi,Güdümlü proje desteği çalışmalarının sunumu ve değerlendirilmesi,İş Kur il müdürlükleriyle yapılması düşünülen işbirliği çalışmasının sunumu ve değerlendirilmesi,EMİTT 2012 Etki Analizi Raporu sunumu ve değerlendirilmesi gibi konular ele alınarak görüşüldü. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128