Market hırsızları kayak yaparken yakalandı…

Yılbaşına iki gün kala Bolu’da akıllara durgunluk veren bir hırsızlık olayı gerçekleşti. Film sahnelerini aratmayan soyguna karışan 3 kişi Bolu Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından Kartalkaya’da yakalandılar.

Market hırsızları kayak yaparken yakalandı…

HABER: SEMİH BAYKAL – FARUK ÇİDEM

Olay, yılbaşından iki gün önce Tepecik Mahallesi Beşevler sokakta bulunan bir markette meydana geldi. Daha önce planı yapılmış olan hırsızlık olayında 3 kişi profesyonel bir soyguna imza attılar. Gece saatlerinde market soygunu için olay yerine gelen  M.Ü., İ.Y., H.E., belli bir yerden sonra güvenlik kameralarına yakalanmamak için geri geri yürüyerek markete yaklaştılar.

Kamera açısının kendilerinin tersine olduğundan emin olan hırsızlar yanlarında getirdikleri özel bir aparatla marketin camını keserek soyguna başladılar. Soygun esnasında bir kişi markette bulunan sigaraları ve kasadaki parayı alırken diğer iki kişi ise kimsenin gelmediğinden emin olmak için çevreyi gözetlediler.

HIRSIZLARIN TATİLİ YARIDA KALDI

Hırsızlık olayını gerçekleştiren 3 şahıs dün Bolu Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından Kartalkaya’da çaldıkları paralarla tatil yaparken yakalandılar. Dün akşam saatlerinde adliyeye getirilen 3 şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2016, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128