“Masumları hedef alan bu saldırıyı lanetliyorum”

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilen terör saldırısını yayınladığı mesajla kınadı. Başkan Yılmaz, “Mübarek Ramazan ayında masum insanları hedef alan bu hain saldırıyla terör maşaları, kalleş yüzlerini bir kez daha göstermiştir. Ülkemiz bu oyuna gelmeyecektir ve Milli birliğimizi ve beraberliğimizi bozmaya güçleri asla yetmeyecektir” dedi.

“Masumları hedef alan bu saldırıyı lanetliyorum”

HABER: Ceylan BEYKOZ

Atatürk Havalimanında düzenlenen terör saldırısının ardından Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın yayınladığı mesaj şöyle:

“Güvenlik güçlerimizin terörle mücadelesi kararlılıkla sürerken, Atatürk Havalimanı’nda Mübarek Ramazan günü, masum insanları hedef alan bu kalleş saldırıyı lanetliyorum. Bu insanlık dışı saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum, ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.

Bayram sevincimizi kana bulayan hain saldırıyla terör maşaları ve onları destekleyen karanlık güçler kalleş yüzlerini bir kez daha göstermiştir. Terörün küresel bir tehdit olduğu bu menfur olayla bir kez daha ortaya çıkmıştır. Dünyanın pek çok ülkesinden yolcunun bulunduğu Atatürk Havalimanı’nda alçakça planlanmış bir terör eylemi ülkemizin ve coğrafyamızın istikrarına yönelik bir saldırıdır.

Ülkemizin İsrail ve Rusya ile ilişkilerinin düzeldiği, ekonominin canlandığı bugünlerde kaos yaratmaya yönelik bu alçak planlar istikrarımızı ve beraberliğimizi bozamayacaktır. Vatandaşlarımızın birlik ve beraberliği karşısında terör her zaman yenik düşecektir. Devletimizin terörle mücadelesi kararlılıkla devam edecektir. Bu alçak saldırının sorumluları da en kısa zamanda yakalanarak hak ettikleri cezaya çarptırılacaktır”

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2016, 18:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
tarık çiçek
tarık çiçek - 4 yıl Önce

teröristler başkanın bu açıklamasından sonra inşallah kaçmışlardır. bütün kuşlar bitti bir leylek kaldı misali senin neyine kınamak başkan bey.

SIRADAKİ HABER

banner128