Mavi Melekler Birlik, Dayanışma ve Kaynaşma Çayında Buluşuyor

Türkiye Güçsüzlere ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Bolu Şubesi üyeleri kaynaşma ve tanışma çayında bir araya gelecek.

Mavi Melekler Birlik, Dayanışma ve Kaynaşma Çayında Buluşuyor

Yardıma muhtaç kişilere ulaşmak adına birbiri ardına başarılı organizasyonlara imza atan Türkiye Güçsüzlere ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Bolu Şubesi üyeleri 27 Şubat Cumartesi günü  Köroğlu  Otelde kaynaşma ve tanışma çayında buluşacak.

27 Şubat Cumartesi günü  Köroğlu  Otelde yapılacak kaynaşma ve tanışma çayının detayları hakkında bilgi veren Türkiye Güçsüzlere ve Kimsesizler Yardım Vakfı Bolu Şube Başkanı Jale Soner Canbolat, “Aldığımız karar doğrultusunda 27 Şubat Cumartesi günü  Köroğlu  Otelde üyelerimizle birlikte olmak için kaynaşma ve tanışma çayı düzenledik. Vakfımız kurulduğu tarihten bugüne kadar maddi güçleri olmayan çalışkan öğrencilere burs vermektedir. Ayrıca yardıma muhtaç genç-yaşlı ayırmaksızın ihtiyacı olanlara gücümüz yettiğince ve vatandaşların desteği ile onurlarını kırmadan yardımcı olmaya gayret ediyoruz. Desteklerini bizden esirgemeyenlere şimdiden teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Türkiye Güçsüzlere ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Genel Başkanı Gülgen Dural ve yönetiminin de düzenlenecek olan kaynaşma ve tanışma çayına katılması bekleniyor. Haber Merkezi

 

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2016, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER