Mavi Melekler ödüllendirildi…

Bolu Köroğlu Engel-Siz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı(KEDER) Şeyda Ay, derneklerine ve yardıma muhtaç ailelere ve tekerlekli sandalye ihtiyacı olan vatandaşlara gerekli desteği gösteren Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğüne bir plaket vererek teşekkür etti. Bolu İl Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya adına plaketi TDP Şube Müdürü Hakan Korkusuz, Ay’ın elinden aldı.

 Mavi Melekler ödüllendirildi…

Haber: Kasım ŞAHİN

Kuruluşundan bu yana topluma hizmet vermek adına gece gündüz demeden halkın ayağına kadar giderek çalışmalarını sürdüren Mavi Melekler dün plaketle ödüllendirildi. Şube olarak topladıkları mavi kapaklar sayesinde ihtiyaç sahibi olan vatandaşlara tekerlekli sandalye kazındıran ve yardıma muhtaç aileleri hiç yalnız bırakmayan Mavi Melekler, Bolu Köroğlu Engel-Siz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma derneği Başkanı Şeyda Ay tarafından teşekkür belgesiyle onurlandırıldı.

Kısa adı KEDER olan derneğin başkanı Şeyda Ay, dün TDP Şube Müdürlüğüne giderek teşekkür belgesini Şube Müdürü Hakan Korkusuz’a teslim ederek, “Derneğimize ve yardıma muhtaç ailelerle bu güne kadar yapmış olduğunuz yardımlardan dolayı çok teşekkür ederiz. Yapmış olduğunuz bu iyilikler plaketle ödüllendirmekle yetmez. Ancak, bizim elimizden gelen bu. Sizler sayesinde ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımız tekerlekli sandalyeye kavuştular. Bu iyilik bir ömür boyu unutulmaz” diye konuştu.

Teşekkür plaketini İl Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya adına aldıklarını, şube olarak da çok mutlu olduklarını dile getiren TDP Şube Müdürü Hakan Korkusuz. “Bizler elimizden geldiği kadar toplumumuza karşı görevlerimizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Bundan sonra da şube olarak canla başla bu görevimizi yerine getireceğiz” dedi. Törene Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Sönmez, TDP Şube Müdür Yardımcısı Türkan Yılmaz ve Şube çalışanları katıldılar. Tören sonrası dernek ve şube çalışanları çay ve kurabiye yiyerek birlikte sohbet ettiler.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2015, 19:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128