Meclis'te gündem Göynük, Yeniçağa ve Mengen

İl Genel Meclisi Mayıs Ayı toplantıları Pazartesi günü gerçekleşen ilk oturumla başladı. Hafta boyunca sürecek toplantıların ilk oturumunda üç madde görüşülerek karara bağlandı.

Meclis'te gündem Göynük, Yeniçağa ve Mengen

Haber: Semih BAYKAL
Yaşar Yüceer, Başkanlığında gerçekleşen İl Genel Meclisinde Mayıs Ayı toplantılarının ilk gününde Göynük İlçe köylerinin muhtelif işlerinde kullanılmak üzere ihtiyaç olan 300.000 TL. ödeneğin Göynük Köyl
ere Hizmet Götürme Birliğine aktarılmasına ilişkin Plan ve Bütçe Komisyonundan gelen rapor görüşüldü. Söz konusu ödeneğin aktarılmasının uygun olduğu belirtilen rapor oy birliği ile kabul edildi. Yeniçağa İlçesi, Gölbaşı hudutlarında 191 ve 777 parsel nolu taşınmazlar için hazırlanan 1/1000 ölçekli Tarım ve Hayvancılık alanı amaçlı imar planı değişikliğinin onanmasına ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonundan gelen raporun da oy birliği ile kabul edildiği toplantıda son olarak Mengen İlçesi Karakaya köyü Tavukçuoğlu, Oruçoğlu ve Hacıoğlu mahallelerine içme ve kullanma suyu tahsis talebi ele alındı. Talep meclis üyelerinin oy birliği ile incelenmek üzere Çevre ve Sağlık Komisyonuna havale edildi.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2016, 19:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128