MEHMET EMİN GÜZ: ANADOLU İNSANINI DİMDİK AYAKTA TUTMAYA ÇALIŞIYORUZ

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Mehmet Emin Güz seçim çalışmaları kapsamında Kıbrıscık'ta vatandaşlarla bir araya geldi.

 MEHMET EMİN GÜZ: ANADOLU İNSANINI DİMDİK AYAKTA TUTMAYA ÇALIŞIYORUZ

7 Haziran seçimleri öncesi gösterdiği performansla parmak ısırtan, gittiği her yerde sevgi ile karşılanan Mehmet Emin Güz, Kıbrıscık'ta vatandaşlarla bir araya geldi. Balı, Köseler ve Çökeler Köylerine giden Mehmet Emin Güz, Ak Parti iktidarı döneminde Kıbrıscık'ın önemli hizmetler aldığını, içme suyu, kilitli parke taşı, TOKİ, gübre fabrikası, alan barajı, spor salonu ve Bolu - Kıbrıscık yolunun vatandaşların hizmetine sunulduğunu anlattı.

7 Haziran seçimlerinden sonra ülkedeki istikrarın devam etmesiyle birlikte ülkedeki yatırımlardan hem Bolu'nun hem de Kıbrıscık'ın faydalanacağının altını çizdi.

KÖYLERİN UMUDU OLDU

Köylerde sıcak bir ilgiyle karşılanan Mehmet Emin Güz, yaşlılarla sohbet etti. Mehmet Emin Güz'ü televizyonlarda gördüklerini söyleyen köylüler, “Yüzünüz nur gibi. İçtenlikle konuşuyorsunuz. Televizyonda yaptığınız konuşmalar bizi etkiliyor. Ak Parti'ye her zaman dua ediyoruz. İnşallah sizi de milletvekili olarak göndeririz” diye konuştular.

ANADOLU İNSANI İLE KUCAKLAŞIYORUZ

Kıbrıscık teşkilatı ile köy köy gezen Mehmet Emin Güz, yürüttüğü seçim çalışmaları ile ilgili olarak bilgiler verdi. Anadolu insanı ile kucaklaştıklarını ifade eden Güz, “Kıbrıscık'ta köyleri gezmeye devam ediyoruz. Araziye çıktıkça, köylerimize gittikçe çok seviniyoruz. Toprağın suya kavuşması, annenin oğluna kavuşması, gülün bülbüle kavuşması gibi bizde Anadolu insanı ile kucaklaşıyoruz. Birbirimizin dertlerini dinliyoruz, dertlerimize, sıkıntılarımıza çözüm bulmaya çalışıyoruz. Yaptığımız en önemli çalışmalardan bir tanesi de her gittiğimiz yerde şahsi telefonumu dağıtıyorum ve vatandaşlarımızın ihtiyaç duydukları her konuda aramalarını istiyorum” dedi.

ANADOLU İNSANINI AYAKTA TUTMAYA ÇALIŞIYORUZ

Ak Parti Hareketinin Anadolu insanını ayakta tutmak için dimdik durduğunu açıklayan Mehmet Emin Güz, “Anadolu iradesi vicdan, merhamet ve adalettir. Ak Parti Siyasi hareketi olarak yıllardır Anadolu iradesini hiç bir vesayetçiliğin tesiri altında kalmadan, darbecinin darbesine maruz bırakmadan dimdik ayakta tutmaya çalışıyoruz. Kısaca Anadolu iradesinin kurumsallaştırmanın mücadelesini veriyoruz. Anadolu iradesi, insanları merhametle, vicdanla yönetmek demektir. Engellileri başkalarına muhtaç etmeden, insan gibi yaşatmaktır. Evine sağlık hizmetleri götürmektir. Hastanelerde kendi evinde gibi hissettirebilmektir. Aynı zamanda dünyada da örnek olacak siyasi anlayışıdır” şeklinde konuştu.

DÜNYAYA MODEL OLACAĞIZ

Mehmet Emin Güz açıklamalarını şöyle tamamladı:

“Önümüzdeki dönem dünyada Türkiye'nin model olduğu dönem olacaktır. Alacğımız oylarla sivil anayasayı değiştirecek çoğunluğa kavuştuğumuzda dünyaya model olacak Anadolu devletini, merhamet devletini, vicdan devletini, beyin ile kalbin sentez edilerek nasıl bir yönetim anlayışı sergileneceğini açıkça göstereceğiz. Mazlumun yanında durmaya devam edeceğiz. Hem Türkiye'yi hem de Bolu'yu çok güzel günler bekliyor.”  HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2015, 19:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bolu
Bolu - 5 yıl Önce

anadolu insanı her zaman ayakta idi zaten,hem'de dimdik ayak'da.bolu

SIRADAKİ HABER

banner128