Mehmet Emin GÜZ: Devrim niteliğinde çalışmalar yapıldı

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Mehmet Emin Güz, seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi.

 Mehmet Emin GÜZ: Devrim niteliğinde çalışmalar yapıldı

7 Haziran seçimleri öncesi gece gündüz demeden çalışmalarını sürdüren Mehmet Emin Güz, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve teşkilatlarla birlikte mahallelerde vatandaşlarla bir araya geldi. Alpagut, Kasaplar ve Çivril Mahallelerinde vatandaşları ziyaret eden Mehmet Emin Güz, 7 Haziran seçimlerinde destek ve dua istedi.

CEP TELEFONUNUN NUMARASINI VERDİ

Mehmet Emin Güz, destek istediği vatandaşlara cep telefonu numarasının ve adres bilgilerinin yazıldığı kartı vererek, “Sıkıntınız olduğunda her zaman arayabilirsiniz. İnşallah seçimlerden sonra sizlerin destekleri ile milletvekili olursak hep birlikte el ele vererek çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

ALAADDİN YILMAZ'DAN DESTEK

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ise Mehmet Emin Güz için vatandaşlardan destek istedi. Mehmet Emin Güz'ü Ankara'ya göndermek istediklerini söyleyen Yılmaz, “Bu dönem tek amacımız var o da Mehmet Emin Güz'ü Ankara'ya göndermek. Sizlerin desteği ile bunu başaracağız” diye konuştu.

DEVRİM NİTELİĞİNDE ÇALIŞMALAR YAPILDI

Ak Parti iktidarı tarafından Bolu'da çevre ve şehircilik alanında önemli çalışmaların yapıldığını belirten Mehmet Emin Güz, “Çivril, Kasaplar ve Alpagut mahallelerinde seçim gezilerimizi sürdürdük. Halkımızın teveccühünü görünce çok mutlu oluyoruz. Onlar güldükçe biz gülüyoruz. Gezdiğimiz yerler köyünden mahalleye dönen yerler. Buralara devrim niteliğinde çalışmalar yapıldığını gördük. Halkımız yapılan çalışmalardan çok memnun. Bu çalışmalar sadece buralarda değil tüm Türkiye'de Ak Parti siyasi hareketinin başlattığı atılım sonucu olarak değerlendirilmelidir. 2002 yılından sonra şehircilik anlamında Bolu'ya 67.2 Milyon TL yatırım aktarılmış. Bu çok ciddi bir rakamdır. Aynı şekilde alt yapı ve üst yapı çalışmalarına baktığımızda 2002 yılına kadar bu rakam 142 milyon dolar iken, 2002 yılından bu güne kadar 1 milyar 195 milyon dolar olarak belirmiştir. Bu çok önemli bir çalışmanın göstergesidir. Bu Ak Parti'nin ülkeye kattığı hizmetlerin göstergesidir” dedi.

 

“DEVLET OLMA CİDDİYETİNİ HER ZAMAN GÖSTERECEĞİZ”

Vatandaşların yalana prim vermeyeceğini açıklayan Mehmet Emin Güz, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Eski anlayışa dönmek isteyenler var. 'Sen 1 veriyorsan, ben 5 veriyorum' diyen anlayış var. Bunlar halkımız tarafından ciddiye alınmıyor. Bir zamanlar 2 anahtar vaat edenler vardı. Şimdi ise buna yakın bir siyaset yapılıyor. Halkımız buna prim vermeyecektir. Bu davranışlar kaşıkla verip, kepçeyle verme Atasözünü doğruluyor. Devlet olma ciddiyetini her zaman muhafaza ediyoruz. Halkımız bizi iktidara getirecektir. Asgari ücret en alt ücrettir. Bunun üzerinde her türlü ücreti verebilirler. Eğer asgari ücretle ilgili çalışma yapacaklarsa ilk önce kendi belediyelerinde bu çalışmayı yapsınlar. Bunu yapamadıklarına göre tamamen halkı kandırmaya yönelik söylemlerdir.  Geçen dönem 2 çalışan, 1 konuşan vekil vardı. Bunun sıkıntısını çok çektik. İnşallah bu dönem 3 milletvekili ile Ankara'ya giderek Bolu'yu temsil edeceğiz.” HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2015, 19:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Meral gezici
Meral gezici - 5 yıl Önce

aıpagut köyünde devrim oldu..akıl hastaneleri,amatemleri olacak... ne mutlu onlara

SIRADAKİ HABER

banner128