Mehmet Emin GÜZ: Gelişmiş ülkelerin 30 yıllık hedeflerine 10 yılda ulaştık

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Mehmet Emin Güz seçim çalışmalarını Bolu merkezde sürdürdü.

 Mehmet Emin GÜZ: Gelişmiş ülkelerin 30 yıllık hedeflerine 10 yılda ulaştık

7 Haziran seçimleri öncesi çalışmalarına ara vermeden devam eden Mehmet Emin Güz, Paşaköy ve Sandallar Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Bolu belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel ve teşkilat üyeleri kapı kapı gezerek destek istedi. Vatandaşlarla sohbet eden Mehmet Emin Güz, 7 Haziran seçimlerinden sonra Bolu'nun çok daha güçlü olacağını, Ankara'da Bolu'nun daha iyi temsil edileceğini söyleyerek destek ve dua istedi.
VATANDAŞLARDAN YOĞUN TEVECCÜH


Mehmet Emin Güz ve Ak kadrolara sevgi gösterilerinde bulunan vatandaşlar, “Ülkede istikrarın sürmesi herkese fayda sağlar. Düzenin bozulması ülkeyi kaosa sürükler. Biz istikrardan yanayız. Bu nedenle Bolu'dan tekrar 3 milletvekili ile güçlü bir şekilde Ankara'ya gidebilmeniz için size destek vereceğiz” dediler.


VÜCUDU YANAN BEBEĞİN AİLESİNE GEÇMİŞ OLSUN DEDİ


Yeniçağa'da çıkan yangında vücudunun yüzde 40'ı yanan 13 günlük bebeğin ailesini arayan Mehmet Emin Güz geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Bebeğin ambulans helikopterle Ankara'ya sevk edilerek tedavi altına alındığını ifade eden Güz, “Geçtiğimiz gün Yeniçağa'da çıkan yangında 13 günlük bir bebeğimizin vücudunun yüzde 40'ının yanması bizi derinden üzdü. Ailesine buradan geçmiş olsun dileklerinde bulunuyorum. Sağlık alanında yaptığımız çalışmalar neticesinde bebeğimizi ambulans helikopterle Ankara'ya sevk ettik. Daha önce de Bolu'da 33 hastayı helikopterle başka hastanelere nakletmiştik. Ak Parti siyasi hareketinin en önemli özelliği insan hayatının en kaliteli şekilde sürdürülmesidir. Bu nedenle sağlık alanında önemli çalışmalar gerçekleştirildi. Daha önce hastanelerde azarlanan hastalar varken, şimdi yüzleri gülen, mutlu olan hastalarımız var. Daha önce ilaç kuyruklarında bekleyenler varken, şimdi otel konforunda hizmet alan vatandaşlarımız var” dedi.


AVRUPA'NIN 30 YILDAKİ HEDEFLERİNE 10 YILDA ULAŞTIK


Mehmet Emin Güz, açıklamalarına şöyle devam etti:


“2002 yılına kadar Bolu'ya 7 hastane yapılmış. Ak Parti iktidarı ise son 13 yılda 7 tane yeni hastaneyi vatandaşlarımızın hizmetine sokmuş. 13 yılda Cumhuriyet tarihinde yapılan hizmetleri vermenin gururunu yaşayan iktidarımız, gelişmiş ülkelerin 30 yılda ulaştığı rakamlara 10 yılda ulaştı. İnşallah 7 Haziran seçimlerinden sonra daha da güçlenerek hizmet odaklı siyaset yapmaya devam edecek.” HABER MERKEZİ


Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2015, 19:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128