Mehmet Emin Güz MÜSİAD’ı ziyaret etti

Ak Parti Bolu Milletvekili Aday Adayı Mehmet Emin Güz, MÜSİAD Bolu Şubesini ziyaret etti.

 Mehmet Emin Güz MÜSİAD’ı ziyaret etti

7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesi Ak Parti’den aday adaylığını açıklayan Mehmet Emin Güz, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor. MÜSİAD Bolu Şubesini ziyaret eden Mehmet Emin Güz, aday adaylığı sürecinde destek sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettiğini söyleyerek, “MÜSİAD, barış ve güvenliğin sağlanması, hukukun üstünlüğü, toplumun ilerlemesi, Türkiye'nin hem kendi bölgesinde etkin olması hem de Dünya üzerinde saygın olması yönünde hedefler koymuştur. Bu hedeflerde Ak Parti siyasi hareketinin hedefleri ile örtüşmektedir. İktidara geldiğimiz dönemden bu yana hedeflerimizin birçoğunu gerçekleştirdik. Daha önce önümüze konan tekliflere ‘evet’ ya da ‘hayır’ demek zorunda iken, şimdi mazlumların yanında, haksızlıkların karşısında dimdik ayakta durabiliyoruz” dedi.

MÜSİAD’ın halkla iç içe bir sivil toplum kuruluşu olduğuna değinen Mehmet Emin Güz, “MÜSİAD halkına tepeden bakmayan, halkla iç içe, halkın öz değerlerini benimsemiş ve kendisine rehber edinmiş iş adamları grubu olarak bizim için değerlidir. Çünkü yıllarca Anadolu insanı ve değerleri yok sayıldı. MÜSİAD’ın da kuruluş sebebi ve izlediği yol da halkımızın öz değerleridir” diye konuştu.

“KENDİSİNİ VEKİL OLARAK GÖRDÜĞÜMÜZDE ÇALIŞMALARIMIZ DAHA DA ARTACAKTIR”

MÜSİAD Bolu Şube Başkanı Eyüp Uzun ise, Mehmet Emin Güz’e teşekkür ederek, “Ak Parti Bolu Milletvekili Aday Adayı Mehmet Emin Güz’e yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bizlere yönelik övgü dolu sözlerinden dolayı ile onurlandırdığı içinde yönetim kurulum adına ayrıca teşekkür ediyorum. Çıkmış olduğu bu zorlu yolda Rabbim yolunu açık ve hayırlı kılsın. MÜSİAD olarak kendisini milletvekili olarak gördüğümüz dönemde Bolu için, Bolu adına, insanlık adına MÜSİAD adına yapacağı hizmetler ile katkılarını bekliyoruz” şeklinde konuştu.  HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2015, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128