Mehmet Emin Güz'ü Gören yaşlı kadın göz yaşlarına boğuldu

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Mehmet Emin Güz, Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin ile birlikte kent merkezinde vatandaşlarla bir araya geldi.

 Mehmet Emin Güz'ü Gören yaşlı kadın göz yaşlarına boğuldu

7 Haziran seçimlerine sayılı günler kala temposunu arttıran Mehmet Emin Güz, Dağkent ve Memur-Sen TOKİ'de vatandaşları ziyaret edip destek istedi. Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin ve Ak kadroların desteği ile birlikte TOKİ'ye çıkartma yapan Güz, kapı kapı gezerek destek istedi. Dağkent TOKİ'de bir dairenin kapısını çalan Mehmet Emin Güz, kapıyı açan küçük kızın elindeki yazıyı görünce duygulandı. “Onlar konuşur Ak Parti yapar” yazılı kağıdı Mehmet Emin Güz'e gösteren küçük kız “Evimizdeki herkes Ak Parti'ye oy verecek” dedi.

Mehmet Emin Güz ise küçük kıza oyuncak ve şeker hediye etti.

YAŞLI KADIN GÖZ YAŞLARINA BOĞULDU

TOKİ ziyaretini sürdüren Mehmet Emin Güz bir kadından destek istedi. 'Tek dileğim istikrarın devam etmesi' diyerek söze başlayan kadın, “Ak Parti'nin çok güzel çalışmaları oldu. Birlik ve beraberliği sağladı. Ülkede istikrar oldu. Erdoğan ve Ahmet beyin destekleri ile iyi yerlere geleceğiz. Hepsinden Allah razı olsun. Hepsinize dua ediyorum. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin. Herşeyimiz çok güzel. Bundan iyisi olamaz” diyerek göz yaşı döktü.

DÜĞÜN HAVASI SANDIKLARA YANSIYACAKTIR

TOKİ'de vatandaşalra hitap eden Mehmet Emin Güz, “Bizleri düğün havasında karşıladınız. Artık son viraja girdiğimiz son günlede bize gösterdiğiniz ilgi ve sıcaklık sandıkları da düğün havasına sokacaktır. Burada Anadolu'yu görüyorum. Anadolu insanının coşkusunu, heyecanını ve umudunu görüyorum. İnşallah Türkiye aynı coşku ve barış içinde Ak Partinin tek başına iktidarıyla birlikte yarınlara umut ışığıyla ilerleyecektir” şeklinde konuştu. HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2015, 20:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bolu
Bolu - 6 yıl Önce

ümitsizlik'den ağlıyor.bolu'da öyle düğün havası falan'da görmedim.şiddetli yağmur vardı.lugarlar almadı.bolu

SIRADAKİ HABER

banner124