Mehmetçiğimize meyve yardımı

Bolu Manavlar ve pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Altındal tarafından başlatılan kampana büyük ilgi gördü. Oda üyeleri ve aileleri tarafından Doğuda terör örgütü PKK ile mücadele eden Mehmetçiklerimize tonlarca meyve ve ev yemekleri gönderildi.

Mehmetçiğimize meyve yardımı

Haber: Kasım ŞAHİN

Doğu’da terör örgütü PKK ile mücadele eden ve gece gündüz demeden çatışmaların içersinde yer Mehmetçiklerimizi Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası unutmadı. Ailelerine ve ev yemeklerine hasret kalan kahraman askerlerimize 500 kilo muz, 1 ton elmanın yanı sıra oda üyelerinin eşleri tarafından evlerde hazırlanan yaprak sarma ile börek de gönderildi.

Konu hakkında bir açıklama yapan Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Altındal, “Bizler geceleri sıcak yataklarımızda, ailemizle birlikte yatarken kahraman Mehmetçiklerimiz gece gündüz, kar kış demeden şehit olma pahasına terör örgütüyle mücadele ediyorlar. Bizlerde oda olarak kahramanlarımıza bir nebze yardımda bulunmak ve onların meyve ihtiyaçlarını karşılak için oda üyelerimizle birlikte kampanya başlattık. Kahramanlarımıza ne kadar yardım etsek azdır. Onların sayesinde huzur içersindeyiz. Üç beş parça meyve onlara feda olsun. Oda olarak yardımlarımız sürecektir” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2016, 18:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128